Antetokounmpo weer boven de 50 punten en James nadert NBA-record
MILWAUKEE (ANP) - Basketballer Giannis Antetokounmpo heeft in de NBA weer meer dan 50 punten in een wedstrijd gemaakt. De 28-jarige vedette van Milwaukee Bucks leidde zijn ploeg met 54 punten naar een zwaarbevochten zege op Los Angeles Clippers: 106-105. Antetokounmpo bleef 1 punt verwijderd van zijn persoonlijk record, dat hij begin dit jaar neerzette tegen Washington Wizards.
De Bucks boekten hun zesde overwinning op rij en staan in het oosten op de tweede plaats, vlak achter Boston Celtics. Antetokounmpo miste afgelopen maand een paar wedstrijden vanwege een knieblessure, maar verkeert sinds zijn terugkeer in topvorm. De Griek tekende begin deze week tegen New Orleans Pelicans voor 50 punten en ging daar tegen de Clippers overheen. Hij pakte ook 19 rebounds. De Bucks knokten zich terug van een achterstand van 21 punten.
LeBron James hielp Los Angeles Lakers met 26 punten aan een overwinning op Indiana Pacers: 112-111. De 38-jarige Amerikaan heeft nog 63 punten nodig om het NBA-record van Kareem Abdul-Jabbar te verbeteren. James staat nu op 38.325 punten, Abdul-Jabbar mag zich met 38.387 nog heel even de topscorer aller tijden van de Amerikaanse topcompetitie noemen. De Lakers spelen komende week twee thuiswedstrijden. De kans is groot dat James dan het record overneemt. Volgens Amerikaanse media komt de 75-jarige Abdul-Jabbar als toeschouwer naar beide wedstrijden in LA.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
7 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
20 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."
21 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."
22 uur geleden