Anita Sloof: ‘Ik wil blijven denken in mogelijkheden’
Anita Sloof uit Tholen is ook één van de nieuwe vrouwelijke gezichten in de Thoolse Wmo-raad. Ze is 50 jaar, getrouwd en moeder van twee zonen. Ze is medewerker in het sociaal domein voor een andere gemeente. “Die ervaring en en mijn kennis over de Jeugdwet en de Wmo wil ik daarom ook graag inzetten voor alle inwoners van de gemeente Tholen.”
“Iets willen betekenen voor de maatschappij, heb ik van huis uit meegekregen. Net als een groot aantal neven, ben ik bij de politie terecht gekomen. In Rotterdam heb ik een aantal jaren in Rotterdam Zuid rond gelopen in de functie van jeugdagent. Daar heb ik veel meegemaakt en veel geleerd. Ik denk dat ik mede hierdoor nu met veel plezier binnen het sociaal domein werk”, zegt ze. Anita vindt het belangrijk dat de Wmo-raad er is: “Inwonersparticipatie vind ik heel belangrijk. Hiermee krijg je als gemeente een unieke kans om te weten te komen wat er leeft onder de inwoners. Wanneer het vervolgens lukt om hier beleidsmatig op in te spelen, creëer je verbinding en draagvlak onder je inwoners. Daarom is het belangrijk dat er een Wmo-raad is die deze informatie ophaalt en dit vervolgens met de gemeente deelt. Ik vind het belangrijk om oog te houden voor het belang van een integrale aanpak. Daarmee kom je vaak tot duurzamere oplossingen. Ook best lastig hoor! Want sommige wetgeving werkt elkaar wel eens tegen. Daarom wil ik blijven denken in mogelijkheden en niet in onmogelijkheden en samen op zoek naar naar creatieve oplossingen als dat nodig is.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
47 minuten geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
3 uur geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
5 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
22 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Tholense Boys start een onderzoek naar een incident langs de zijlijn waarbij supporters van de club en een speler van WHS betrokken waren. De speler van WHS zou zaterdagmiddag tijdens de streekderby racistisch zijn bejegend. De scheidsrechter besloot na overleg met beide trainers en aanvoerders de wedstrijd definitief te staken.
1 dag geleden