Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anita Sloof: ‘Ik wil blijven denken in mogelijkheden’

Anita Sloof: ‘Ik wil blijven denken in mogelijkheden’

Anita Sloof uit Tholen is ook één van de nieuwe vrouwelijke gezichten in de Thoolse Wmo-raad. Ze is 50 jaar, getrouwd en moeder van twee zonen. Ze is medewerker in het sociaal domein voor een andere gemeente. “Die ervaring en en mijn kennis over de Jeugdwet en de Wmo wil ik daarom ook graag inzetten voor alle inwoners van de gemeente Tholen.”   

“Iets willen betekenen voor de maatschappij, heb ik van huis uit meegekregen. Net als een groot aantal neven, ben ik bij de politie terecht gekomen. In Rotterdam heb ik een aantal jaren in Rotterdam Zuid rond gelopen in de functie van jeugdagent. Daar heb ik veel meegemaakt en veel geleerd. Ik denk dat ik mede hierdoor nu met veel plezier binnen het sociaal domein werk”, zegt ze. Anita vindt het belangrijk dat de Wmo-raad er is: “Inwonersparticipatie vind ik heel belangrijk. Hiermee krijg je als gemeente een unieke kans om te weten te komen wat er leeft onder de inwoners. Wanneer het vervolgens lukt om hier beleidsmatig op in te spelen, creëer je verbinding en draagvlak onder je inwoners. Daarom is het belangrijk dat er een Wmo-raad is die deze informatie ophaalt en dit vervolgens met de gemeente deelt. Ik vind het belangrijk om oog te houden voor het belang van een integrale aanpak. Daarmee kom je vaak tot duurzamere oplossingen. Ook best lastig hoor! Want sommige wetgeving werkt elkaar wel eens tegen. Daarom wil ik blijven denken in mogelijkheden en niet in onmogelijkheden en samen op zoek naar naar creatieve oplossingen als dat nodig is.” 

Meer uit Tholen

Geen druppel te veel voor de 165 wandelaars in Oud-Vossemeer [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Een gure en koude herfstwind, regen die met bakken uit de lucht kwam vallen; deelnemers aan de avondvierdaagse troffen het afgelopen week allerminst met het weer. Toch mochten de omstandigheden geen belemmering zijn voor de deelnemers. Meer wandelaars dan afgelopen jaar waagde zich aan een rondje door de Vosmeerse polders.

1 uur geleden
Pogingen tot inbraak in Noord-Brabant meer succesvol dan in de rest van Nederland

NOORD-BRABANT- Inbraakpogingen in Noord-Brabant zijn vaak meer succesvol dan elders in Nederland. Dit blijkt uit een onderzoek van vergelijkingssite en adviesplatform Independer. In 2025 slaagde 80,6 procent van de inbraakpogingen in Noord-Brabant, waarbij het inbrekers lukte om de woning binnen te dringen om iets buit te maken. Het gemiddelde slagingspercentage in Nederland is 79 procent.

19 uur geleden
Aan de keukentafel met Jolanda en Jörgen Versteeg: ‘Wij vertellen met muziek over het leven van mensen’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda Bazen en Jörgen Versteeg van Luizter.

22 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Rit met oude trekkers in Oud-Vossemeer’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Lia Suurlant die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Historische Ambachtenroute maakt ambachtelijk verleden van Tholen zichtbaar

THOLEN- In het Praathuisje werd maandag 1 juni de Historische Ambachtenroute gelanceerd. Met de Historische Ambachtenroute wordt het ambachtelijk verleden van Tholen weer zichtbaar in etalages en op locaties in de binnenstad. Wethouder Moerland gaf samen met initiatiefnemer Paul Deurloo een toelichting bij het startpunt van de route. 

1 dag geleden
De Haven- en Vestingdagen Tholen: Dit moet je weten over de zaterdag

THOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.

2 dagen geleden
Honderden leerlingen van basisscholen duiken vandaag in middeleeuws Tholen

THOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.

3 dagen geleden