Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anita Sloof: ‘Ik wil blijven denken in mogelijkheden’

Anita Sloof: ‘Ik wil blijven denken in mogelijkheden’

Anita Sloof uit Tholen is ook één van de nieuwe vrouwelijke gezichten in de Thoolse Wmo-raad. Ze is 50 jaar, getrouwd en moeder van twee zonen. Ze is medewerker in het sociaal domein voor een andere gemeente. “Die ervaring en en mijn kennis over de Jeugdwet en de Wmo wil ik daarom ook graag inzetten voor alle inwoners van de gemeente Tholen.”   

“Iets willen betekenen voor de maatschappij, heb ik van huis uit meegekregen. Net als een groot aantal neven, ben ik bij de politie terecht gekomen. In Rotterdam heb ik een aantal jaren in Rotterdam Zuid rond gelopen in de functie van jeugdagent. Daar heb ik veel meegemaakt en veel geleerd. Ik denk dat ik mede hierdoor nu met veel plezier binnen het sociaal domein werk”, zegt ze. Anita vindt het belangrijk dat de Wmo-raad er is: “Inwonersparticipatie vind ik heel belangrijk. Hiermee krijg je als gemeente een unieke kans om te weten te komen wat er leeft onder de inwoners. Wanneer het vervolgens lukt om hier beleidsmatig op in te spelen, creëer je verbinding en draagvlak onder je inwoners. Daarom is het belangrijk dat er een Wmo-raad is die deze informatie ophaalt en dit vervolgens met de gemeente deelt. Ik vind het belangrijk om oog te houden voor het belang van een integrale aanpak. Daarmee kom je vaak tot duurzamere oplossingen. Ook best lastig hoor! Want sommige wetgeving werkt elkaar wel eens tegen. Daarom wil ik blijven denken in mogelijkheden en niet in onmogelijkheden en samen op zoek naar naar creatieve oplossingen als dat nodig is.” 

Meer uit Tholen

Thoolse coalitie met SGP, ChristenUnie en VVD gaat door met extra wethouder

THOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.

2 uur geleden
Vier Thoolse teams vertegenwoordigen Zeeland op het NK schooldammen

THOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.

8 uur geleden
Gratis smeren tegen huidkanker: Tholen plaatst zonnebrandpalen bij strandjes

THOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.

1 dag geleden
Anonieme tip leidt tot drugsvondst in woning Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.

1 dag geleden
Rioolonderhoud Sint-Annaland kan geur en opkomend water in huis veroorzaken

SINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.

1 dag geleden
Brandweer blust felle rietbrand langs Rijksweg: Mogelijk aangestoken

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Tony en Jannie van Chastelet: ‘Sportscholen als deze worden steeds zeldzamer’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

SINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.

2 dagen geleden