Anita Sloof: ‘Ik wil blijven denken in mogelijkheden’
Anita Sloof uit Tholen is ook één van de nieuwe vrouwelijke gezichten in de Thoolse Wmo-raad. Ze is 50 jaar, getrouwd en moeder van twee zonen. Ze is medewerker in het sociaal domein voor een andere gemeente. “Die ervaring en en mijn kennis over de Jeugdwet en de Wmo wil ik daarom ook graag inzetten voor alle inwoners van de gemeente Tholen.”
“Iets willen betekenen voor de maatschappij, heb ik van huis uit meegekregen. Net als een groot aantal neven, ben ik bij de politie terecht gekomen. In Rotterdam heb ik een aantal jaren in Rotterdam Zuid rond gelopen in de functie van jeugdagent. Daar heb ik veel meegemaakt en veel geleerd. Ik denk dat ik mede hierdoor nu met veel plezier binnen het sociaal domein werk”, zegt ze. Anita vindt het belangrijk dat de Wmo-raad er is: “Inwonersparticipatie vind ik heel belangrijk. Hiermee krijg je als gemeente een unieke kans om te weten te komen wat er leeft onder de inwoners. Wanneer het vervolgens lukt om hier beleidsmatig op in te spelen, creëer je verbinding en draagvlak onder je inwoners. Daarom is het belangrijk dat er een Wmo-raad is die deze informatie ophaalt en dit vervolgens met de gemeente deelt. Ik vind het belangrijk om oog te houden voor het belang van een integrale aanpak. Daarmee kom je vaak tot duurzamere oplossingen. Ook best lastig hoor! Want sommige wetgeving werkt elkaar wel eens tegen. Daarom wil ik blijven denken in mogelijkheden en niet in onmogelijkheden en samen op zoek naar naar creatieve oplossingen als dat nodig is.”
Meer uit Tholen
THOLEN - De Oesterdam staat weer op de route van de ZLM Tour. Twee jaar geleden kwamen de wielrenners hier voor het laatst voorbij, maar in september keert Tholen terug op de routekaart tijdens de derde etappe, die start in Roosendaal en eindigt in Bergen op Zoom. De renners steken de Oesterdam daarbij maar liefst twee keer over.
26 minuten geledenTHOLEN - Vandaag mogen alle kiesgerechtigde Tholenaren stemmen voor de gemeenteraad. Lees er alles over in onze liveblog hieronder.
6 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Weet je nog niet op welke partij je gaat stemmen? Alle deelnemende partijen hebben zich in de verkiezingskrant van de Thoolse Bode voorgesteld. Hieronder zetten we de negen fracties en hun boodschap aan de kiezers nog eens op een rij. Zo kun je alle partijen gemakkelijk vergelijken.
20 uur geledenTHOLEN - Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Twintigduizend Tholenaren mogen dan hun stem uitbrengen om de koers van de gemeente te bepalen. Inwoners kunnen terecht bij zeventien stembureaus verspreid over alle kernen. Ook rijdt er een mobiel stembureau langs verschillende locaties. Een compleet overzicht van alle stembureaus staat onderaan dit artikel.
23 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor aan de kiezers. Ook burgemeester Marleen Sijbers heeft een boodschap.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen kiest woensdag een nieuwe gemeenteraad. Tijd voor een opfriscursus: hoe ziet de huidige raad er ook weer uit en wie zitten er nu in het college van burgemeester en wethouders? Een overzicht van de zetelverdeling en het dagelijks bestuur in Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert van Koninklijke Muziekvereniging Concordia staat op zaterdag 21 maart om 20.00 uur op het programma in De Meulvliet. Tijdens deze avond laten alle orkesten en groepen van de vereniging van zich horen.
1 dag geleden