Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Anderlecht komt niet verder dan 2-2 bij KV Mechelen

Anderlecht komt niet verder dan 2-2 bij KV Mechelen

MECHELEN (ANP) - Anderlecht heeft in de Belgische voetbalcompetitie verzuimd het verschil met koploper Union weer terug te brengen tot 8 punten. De voormalige topclub bleef in de altijd lastige uitwedstrijd bij KV Mechelen steken op 2-2. Union had woensdag gewonnen van RWDM.

Anderlecht, dat sinds 22 oktober niet meer verloor in de competitie, leidde al na acht minuten door een doelpunt van Thorgan Hazard. De afgelopen zomer van Borussia Dortmund overgenomen aanvallende middenvelder schoot raak uit een voorzet van Anders Dreyer. Kort na rust stond het weer gelijk nadat Bill Leeroy Antonio vanaf rechts het strafschopgebied was binnengedrongen en met een schuiver doelman Kasper Schmeichel had gepasseerd.

Luis Vázquez leek het duel met een kopbal in de 78e minuut te hebben beslist. De Argentijn was even daarvoor in het veld gekomen als vervanger van oud-Ajacied Kasper Dolberg. Maar in de 90e minuut benutte Geoffry Hairemans namens Mechelen een strafschop, veroorzaakt door Mario Stroeykens die al dan niet bewust Patrick Pflücke met een elleboog had geraakt.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

3 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

3 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

5 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden