Anderlecht komt niet verder dan 2-2 bij KV Mechelen
MECHELEN (ANP) - Anderlecht heeft in de Belgische voetbalcompetitie verzuimd het verschil met koploper Union weer terug te brengen tot 8 punten. De voormalige topclub bleef in de altijd lastige uitwedstrijd bij KV Mechelen steken op 2-2. Union had woensdag gewonnen van RWDM.
Anderlecht, dat sinds 22 oktober niet meer verloor in de competitie, leidde al na acht minuten door een doelpunt van Thorgan Hazard. De afgelopen zomer van Borussia Dortmund overgenomen aanvallende middenvelder schoot raak uit een voorzet van Anders Dreyer. Kort na rust stond het weer gelijk nadat Bill Leeroy Antonio vanaf rechts het strafschopgebied was binnengedrongen en met een schuiver doelman Kasper Schmeichel had gepasseerd.
Luis Vázquez leek het duel met een kopbal in de 78e minuut te hebben beslist. De Argentijn was even daarvoor in het veld gekomen als vervanger van oud-Ajacied Kasper Dolberg. Maar in de 90e minuut benutte Geoffry Hairemans namens Mechelen een strafschop, veroorzaakt door Mario Stroeykens die al dan niet bewust Patrick Pflücke met een elleboog had geraakt.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden