Anderlecht komt niet verder dan 2-2 bij KV Mechelen
MECHELEN (ANP) - Anderlecht heeft in de Belgische voetbalcompetitie verzuimd het verschil met koploper Union weer terug te brengen tot 8 punten. De voormalige topclub bleef in de altijd lastige uitwedstrijd bij KV Mechelen steken op 2-2. Union had woensdag gewonnen van RWDM.
Anderlecht, dat sinds 22 oktober niet meer verloor in de competitie, leidde al na acht minuten door een doelpunt van Thorgan Hazard. De afgelopen zomer van Borussia Dortmund overgenomen aanvallende middenvelder schoot raak uit een voorzet van Anders Dreyer. Kort na rust stond het weer gelijk nadat Bill Leeroy Antonio vanaf rechts het strafschopgebied was binnengedrongen en met een schuiver doelman Kasper Schmeichel had gepasseerd.
Luis Vázquez leek het duel met een kopbal in de 78e minuut te hebben beslist. De Argentijn was even daarvoor in het veld gekomen als vervanger van oud-Ajacied Kasper Dolberg. Maar in de 90e minuut benutte Geoffry Hairemans namens Mechelen een strafschop, veroorzaakt door Mario Stroeykens die al dan niet bewust Patrick Pflücke met een elleboog had geraakt.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
4 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden