Ancelotti laat in het midden of Mbappé start tegen Atalanta
WARSCHAU (ANP/RTR) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid wilde een dag voor de Europese Super Cup tegen Atalanta niet zeggen of nieuwkomer Kylian Mbappé in zijn basiselftal start. De Franse sterspeler traint sinds ruim een week mee bij de Champions League-winnaar.
"Mbappé is hier goed aangekomen, net als de andere spelers die vorige week arriveerden", vertelde Ancelotti dinsdag op een persconferentie in Warschau, waar woensdag de wedstrijd is. "We hebben niet veel tijd gehad om te trainen, maar we doen het erg goed. Kylian past zich erg goed aan. Iedereen die hier is, kan morgen uiteraard spelen."
De van Paris Saint-Germain afkomstige Mbappé werd een maand geleden voor 85.000 mensen in stadion Santiago Bernabéu gepresenteerd.
Vier dagen na de ontmoeting met Atalanta begint Real Madrid aan de Spaanse competitie. Real Mallorca is de eerste tegenstander.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
8 uur geleden