An de Sloove gooit corona-ideeën niet overboord
Janny en Andre van Ast
Waar veel horeca-ondernemers met handen in het haar zaten en wachtten op wat komen ging, dachten Andre en Janny van An de Sloove in Sint Annaland in alternatieven. De gasten in de brasserie maakten plaats voor afhaal- en bezorgmaaltijden, de bingo werd digitaal gehouden en de tapasavonden werden geïntroduceerd. De klantenkring werd veel groter. En dat biedt handvatten voor de toekomst.
"Van begin af aan hebben we het compleet anders aangepakt. Afhaal- en bezorgmaaltijden, een hele leuke actie met het Moederdag- en Vaderdagontbijt hebben we veel mensen weten te bereiken. Zo hebben we er in één klap een paar honderd klanten bijgekregen. Niet alleen op het eiland, zelfs tot aan Roosendaal toe", zo zegt Andre. De maandelijkse bingo is een succes en dat bleef het ook in de tijd dat de horeca haar deuren dicht moest houden. "We gingen de bingo live houden. De bingokaarten werden thuisbezorgd, evenals de gewonnen prijzen. Zo hebben heel veel mensen gezellig meegedaan. Zelfs nu de bingo's weer in het café gehouden kunnen worden, doen veel mensen vanuit huis mee." Alle zaken die Andre en Janny hebben opgepakt, krijgen een vervolg. "Mensen hebben het thuisbezorgen en afhalen ontdekt. Dat willen we dan ook aan blijven bieden. Zo ook de leuke acties en de live bingo. Zo leggen we de focus niet alleen op het café en de brasserie, maar ook op de klanten op afstand. Mijn motto is: Altijd op meerdere paarden wedden, dan ben je als bedrijf een stuk minder kwetsbaar.'
Meer uit Tholen
ZEELAND - Weggebruikers die maandagochtend de weg op gaan, moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met een extra drukke ochtendspits. Dit komt mede door het einde van de kerstvakantie en de winterse omstandigheden. Weggebruikers moeten oppassen voor gladheid en worden geadviseerd om voor vertrek de weer- en verkeersinformatie te raadplegen.
7 uur geledenSTAVENISSE - In de nieuwe, groene wijk bij de Poststraat in Stavenisse, op voormalig agrarische grond, bouwt Stadlander 13 nieuwe eengezinswoningen. De woningen die op deze plek komen, zijn bij uitstek een voorbeeld van duurzaam bouwen én wonen. Hout en andere biobased materialen zijn de belangrijkste bouwstenen. Stadlander en bouwpartner Tala slaan de handen ineen voor dit vernieuwende concept.
17 uur geledenTHOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.
1 dag geledenNederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Stadlander zet een volgende stap in de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen, team Jij op Tholen, start vanaf donderdag 8 januari het sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit in Sint-Maartensdijk. Cool2BFit is bedoeld voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die, samen met hun ouders of verzorgers, naar een gezonder gewicht willen werken en weer lekker in hun vel willen zitten. Meedoen is gratis, vooraf aanmelden is verplicht.
3 dagen geleden