
Amerikaanse investeerder neemt Roompot over
GOES - De Amerikaanse investeerder KKR neemt Roompot Vakanties over van de Franse investeringsmaatschappij PAI.
De partijen maken de financiële voorwaarden van de deal niet bekend. De ondernemingsraad is positief over de overname.
Roompot Vakanties is in Nederland de grootste aanbieder van vakantiehuizen. Het bedrijf met zijn hoofdkantoor in Goes baat 33 vakantieparken in Nederland, België en Duitsland uit en heeft een exclusieve samenwerking met zo’n honderd andere parken.
Groei
PAI was sinds 2016 eigenaar van Roompot Vakanties. Onder de Fransen is het bedrijf sterk gegroeid. Het heeft nu per jaar drie miljoen gasten, dertien miljoen overnachtingen en een omzet van bijna vierhonderd miljoen euro. Er werken in totaal 2100 mensen bij Roompot Vakanties.
Q-Park
KKR, dat ook belangen heeft in onder meer Q-Park en Exact Software, zegt te willen investeren in de verdere ontwikkeling van het bedrijf. “We blijven een groeiende vraag zien van onze gasten en onze zakelijke partners dankzij het toonaangevende platform dat we hebben gebouwd. Het vormt een solide basis voor het opschalen van het bedrijf, ook op internationaal niveau”, zegt Roompot-CEO Jurgen van Cutsem. “We waren al een tijdje op zoek naar een platform in de Europese markt van vakantieparken waarin we konden investeren. Onze steun in Roompot en zijn managementteam past perfect bij onze bredere investering in de recreatiemarkt”, zegt directeur Joerg Metzner van KKR in een verklaring.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.
1 uur geledenVLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.
1 dag geledenMIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.
2 dagen geleden