Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

American Airlines waarschuwt voor brandstoftekort

American Airlines waarschuwt voor brandstoftekort

FORT WORTH (ANP) - American Airlines waarschuwt voor tekorten aan brandstof tijdens het drukke zomerseizoen in de Verenigde Staten door een gebrek aan chauffeurs voor tankwagens en ook trucks om vliegtuigbrandstof te vervoeren. Het bedrijf vraagt volgens nieuwszender CNBC daarom aan de piloten om zo zuinig mogelijk om te gaan met kerosine.

Door het sterke herstel van de luchtvaart in de Verenigde Staten neemt de vraag naar kerosine harder toe dan eerder was gedacht. Volgens American Airlines speelde dit eerder met name bij steden in het westen van het land, maar is het nu in heel de VS een probleem aan het worden. De maatschappij zegt dat vliegtuigen nu meer brandstof aan boord vervoeren naar bestemmingen met tekorten of gaat vluchten onderbreken om extra brandstof in te slaan op luchthavens waar dat mogelijk is.

Delta Air Lines zegt dat er problemen zijn met vertragingen bij de levering van brandstof op sommige kleinere vliegvelden in het westen van de VS, maar dat dit nog niet heeft geleid tot verstoringen van de vluchtschema's.

Meer uit Financieel

Nederland opnieuw vierde op Europese welvaartslijst

DEN HAAG (ANP) - Nederland is opnieuw op de vierde plaats geëindigd op de Europese lijst van bruto binnenlands product (bbp) per inwoner, een maatstaf voor de materiële welvaart in een land. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was het bbp per inwoner vorig jaar 63.000 euro. Dat is ruim anderhalf keer zo veel als het gemiddelde in de Europese Unie.

22 minuten geleden
Minder kampeerders door nat voorjaar, herstel verwacht dit jaar

AMSTERDAM (ANP) - Het aantal overnachtingen op Nederlandse campings is vorig jaar met 7 procent gedaald, de eerste afname in jaren. Experts van ABN AMRO denken echter dat het aantal verblijfsnachten op campings dit jaar weer aantrekt, met 3 procent. De daling vorig jaar kwam vooral door een regenachtig voorjaar, staat in een rapport van de bank over de toeristensector.

5 uur geleden
Minder kampeerders door nat voorjaar, herstel verwacht dit jaar

AMSTERDAM (ANP) - Het aantal overnachtingen op Nederlandse campings is vorig jaar met 7 procent gedaald, de eerste afname in jaren. Experts van ABN AMRO denken echter dat het aantal verblijfsnachten op campings dit jaar weer aantrekt, met 3 procent. De daling vorig jaar kwam vooral door een regenachtig voorjaar, staat in een rapport van de bank over de toeristensector.

6 uur geleden
Winsten Wall Street na Brits-Amerikaanse handelsdeal

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met winst gesloten. Beleggers op Wall Street reageerden positief op de handelsdeal tussen de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Ook zei president Donald Trump dat hij de hoge heffingen op Chinese goederen kan verlagen als de handelsgesprekken tussen China en de VS in Zwitserland komend weekend goed verlopen en dat beleggers nu aandelen moeten kopen.

8 uur geleden
Bloomberg: moeder British Airways bestelt 30 Boeing-vliegtuigen

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - IAG, het moederconcern van onder meer British Airways en Iberia, gaat ongeveer dertig vliegtuigen van het type 787 Dreamliner kopen van het Amerikaanse Boeing. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van bronnen. Ook zou IAG een optie nemen om meer toestellen te kunnen kopen van Boeing.

10 uur geleden
AEX sluit boven 900 punten door Brits-Amerikaanse handelsdeal

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is donderdag voor het eerst sinds begin april weer boven de 900 punten gesloten. De beurshandel kreeg steun van de handelsdeal tussen de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Volgens president Donald Trump heeft het Verenigd Koninkrijk toegezegd meer Amerikaanse landbouwproducten zoals rundvlees toe te laten.

13 uur geleden
Starmer: heffing VS op Brits staal naar nul, autotarief verlaagd

SOLIHULL (ANP) - De Verenigde Staten hebben de heffingen op Brits staal en aluminium geschrapt, zei premier Keir Starmer van het Verenigd Koninkrijk. Ook gaan de Amerikaanse heffingen op Britse auto's sterk omlaag, zei hij over een handelsdeal met Donald Trump.

13 uur geleden