Ambtenaren van gemeente Tholen werken in ieder geval tot 1 januari 2021 nog zoveel mogelijk thuis
Jan Fraanje is sinds 1 september de nieuwe gemeentesecretaris van Tholen. In ieder geval tot 1 januari 2021 werken de medewerkers van de gemeente nog zoveel mogelijk thuis. "Wij streven ernaar niet meer dan 50% van ons personeel gelijktijdig in het gemeentehuis aanwezig te laten zijn. Tot u toe lukt dat prima."
"Het aantal besmettingen loopt weer op en met het griepseizoen voor de deur, vinden wij het niet verantwoord om onze medewerkers weer ongelimiteerd op het gemeentehuis te laten werken", begint Fraanje. "Het is niet zo dat alle ambtenaren thuis werken onder andere vanwege het gebruik van bepaalde apparatuur. Ook de balies en telefooncentrale zijn bemenst." De thuiswerkers krijgen alle medewerking voor een optimale thuiswerkplek. Fraanje ziet duidelijk voordelen: "Eigenlijk heeft het werk geen dag stilgelegen. Sterker nog: Er is méér werk verricht", zegt hij.
Fraanje weet echter dat iedere medewerker de situatie anders ervaart: "Waar de een het heerlijk vindt om ongestoord te werken in de huiskamer, mist de ander de sociale contacten. Digitale vergaderingen verlopen heel strak en efficiënt, maar uit een grap of social talk op kantoor komen de beste ideeën voort. Dat missen we nu." Toch adviseert Fraanje bedrijven thuiswerken erin te houden. "Wij zijn ervan overtuigd dat dit bijdraagt aan de corona-verspreiding. Op het moment dat corona geen rol meer speelt moet iedere werkgever de voor- en nadelen voor zichzelf afwegen. Wijzelf gaan op zoek naar een goede balans tussen thuis werken en op kantoor aanwezig zijn."
Meer uit Tholen
THOLEN - Inwoners in een groot deel van West-Brabant en Tholen hebben donderdag aan het einde van de middag een NL-Alert ontvangen vanwege meerdere grote natuurbranden in de regio. De waarschuwing is verspreid in onder meer Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal, Woensdrecht, Zundert en Steenbergen.
3 uur geledenTHOLEN - Na een opvallend droge en rustige aprilmaand slaat het weer in mei om. De maand begint zomers, maar al snel neemt de kans op regen- en onweersbuien toe. Dat zegt meteoroloog Berend van Straaten in de maandverwachting.
4 uur geledenTHOLEN - Zeeuwse gemeenten doen op 12 mei mee aan de landelijke ETHOS-telling over dak- en thuisloosheid. Met deze telling wordt zo volledig mogelijk in kaart gebracht hoeveel mensen geen vaste woonplek hebben. Ook Tholen doet mee.
10 uur geledenSCHERPENISSE - Een jongetje op de fiets is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Scherpenisse. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners die een scootmobiel of driewieler gebruiken, kunnen op donderdag 21 mei meedoen aan een scootmobieltocht door Tholen-stad. De tocht begint om 10.00 uur bij zorgonderneming De Vlinderbloem aan de Visstraat 19 in Tholen en duurt tot uiterlijk 15.00 uur.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het ronkende motorgeluid en de zwarte rookwolken trokken in combinatie met de voorjaarszon afgelopen weekend duizenden mensen naar het terrein aan de Klavervelden. Van standaard landbouwtractoren die enkele uren daarvoor nog op het land hun werkzaamheden aan het uitvoeren waren, tot machines die zijn afgesteld met de precisie van een Formule 1-motor. Jong en oud konden twee dagen genieten van bestuurders die probeerden de duizenden pk's van hun machines voor de sleepwagen naar een full pull te slepen. Het jaarlijks terugkerende evenement trekt zo'n 1500 bezoekers per dag.
2 dagen geledenADVERTORIAL - Goede oogzorg is essentieel voor kwaliteit van leven. In de regio West-Brabant kunnen inwoners nu terecht bij Xpert Clinics, waar persoonlijke aandacht en specialistische zorg centraal staan. Met vestigingen in onder andere Etten-Leur en Bergen op Zoom is hoogwaardige oogzorg dichterbij dan ooit.
3 dagen geleden