Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ambtenaren van gemeente Tholen werken in ieder geval tot 1 januari 2021 nog zoveel mogelijk thuis

Ambtenaren van gemeente Tholen werken in ieder geval tot 1 januari 2021 nog zoveel mogelijk thuis

Jan Fraanje is sinds 1 september de nieuwe gemeentesecretaris van Tholen. In ieder geval tot 1 januari 2021 werken de medewerkers van de gemeente nog zoveel mogelijk thuis. "Wij streven ernaar niet meer dan 50% van ons personeel gelijktijdig in het gemeentehuis aanwezig te laten zijn. Tot u toe lukt dat prima."

"Het aantal besmettingen loopt weer op en met het griepseizoen voor de deur, vinden wij het niet verantwoord om onze medewerkers weer ongelimiteerd op het gemeentehuis te laten werken", begint Fraanje. "Het is niet zo dat alle ambtenaren thuis werken onder andere vanwege het gebruik van bepaalde apparatuur. Ook de balies en telefooncentrale zijn bemenst." De thuiswerkers krijgen alle medewerking voor een optimale thuiswerkplek. Fraanje ziet duidelijk voordelen: "Eigenlijk heeft het werk geen dag stilgelegen. Sterker nog: Er is méér werk verricht", zegt hij. 

Fraanje weet echter dat iedere medewerker de situatie anders ervaart: "Waar de een het heerlijk vindt om ongestoord te werken in de huiskamer, mist de ander de sociale contacten. Digitale vergaderingen verlopen heel strak en efficiënt, maar uit een grap of social talk op kantoor komen de beste ideeën voort. Dat missen we nu." Toch adviseert Fraanje bedrijven thuiswerken erin te houden. "Wij zijn ervan overtuigd dat dit bijdraagt aan de corona-verspreiding. Op het moment dat corona geen rol meer speelt moet iedere werkgever de voor- en nadelen voor zichzelf afwegen. Wijzelf gaan op zoek naar een goede balans tussen thuis werken en op kantoor aanwezig zijn."

Meer uit Tholen

Jongetje op de fiets raakt gewond na botsing met auto op kruising Scherpenisse

SCHERPENISSE - Een jongetje op de fiets is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Scherpenisse. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

5 uur geleden
Scootmobieltocht door Tholen-stad met tussenstops bij lokale bedrijven

THOLEN - Inwoners die een scootmobiel of driewieler gebruiken, kunnen op donderdag 21 mei meedoen aan een scootmobieltocht door Tholen-stad. De tocht begint om 10.00 uur bij zorgonderneming De Vlinderbloem aan de Visstraat 19 in Tholen en duurt tot uiterlijk 15.00 uur.

9 uur geleden
Van akker naar arena: Trekkerspektakel brengt Tholen samen in Oud-Vossemeer [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Het ronkende motorgeluid en de zwarte rookwolken trokken in combinatie met de voorjaarszon afgelopen weekend duizenden mensen naar het terrein aan de Klavervelden. Van standaard landbouwtractoren die enkele uren daarvoor nog op het land hun werkzaamheden aan het uitvoeren waren, tot machines die zijn afgesteld met de precisie van een Formule 1-motor. Jong en oud konden twee dagen genieten van bestuurders die probeerden de duizenden pk's van hun machines voor de sleepwagen naar een full pull te slepen. Het jaarlijks terugkerende evenement trekt zo'n 1500 bezoekers per dag.

1 dag geleden
Persoonlijke oogzorg dichtbij huis

ADVERTORIAL - Goede oogzorg is essentieel voor kwaliteit van leven. In de regio West-Brabant kunnen inwoners nu terecht bij Xpert Clinics, waar persoonlijke aandacht en specialistische zorg centraal staan. Met vestigingen in onder andere Etten-Leur en Bergen op Zoom is hoogwaardige oogzorg dichterbij dan ooit.

2 dagen geleden
UWV Zeeland: ‘Veel werkgevers verwachten problemen door pensionering werknemers’

ZEELAND - Bijna 4 op de 10 werkgevers verwachten dat er in hun organisatie de komende vijf jaar werknemers met pensioen gaan. Binnen de overheid en de industrie ligt dit aandeel veel hoger. Werkgevers in deze sectoren verwachten ook vaker dat dit gevolgen heeft voor hun bedrijfsvoering. In sectoren zoals de handel en de specialistische zakelijke dienstverlening verwachten werkgevers dit juist minder vaak. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. In Zeeland is het aandeel werknemers van 60 jaar of ouder 11 procent, iets hoger dan het landelijke gemiddelde van 10 procent.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Fleur Verloo: ‘Je moet risico’s durven nemen en vertrouwen hebben in jezelf’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.

3 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De brug over het Schelde-Rijnkanaal’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

3 dagen geleden