Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amateurclubs die deelnemen aan beker mogen wel 's avonds trainen

Amateurclubs die deelnemen aan beker mogen wel 's avonds trainen

ZEIST (ANP) - Amateurclubs die nog deelnemen aan de KNVB-beker mogen de komende weken wel in de avonduren trainen. In totaal gaat het om acht amateurteams die op 14, 15 en 16 december hun opwachting maken in de tweede ronde van het bekertoernooi.

Amateurclubs in alle sporten mogen in ieder geval tot en met 18 december niet na 17.00 uur trainen, als maatregel om het aantal coronabesmettingen terug te dringen.

"Deelnemers aan de topsportcompetities, waaronder de KNVB-beker valt, mogen de komende weken in de avonduren blijven trainen met de eerste selectie, ondanks de aangekondigde avondlockdown tot en met 18 december die het kabinet afgelopen vrijdag aankondigde. Dit stelt hen in de gelegenheid zich goed voor te bereiden op de bekerwedstrijden die in de week van 14 tot en met 16 december op de planning staan", aldus de KNVB.

Het gaat om de amateurs van Gemert, Spakenburg, Achilles Veen, DVS'33 Ermelo, Excelsior Maassluis, Harkemase Boys, Barendrecht en De Treffers. Barendrecht wacht een uitwedstrijd tegen Ajax, de titelhouder in het bekertoernooi.

Het is nu al zeker dat een amateurclub zich weet te plaatsen voor de derde ronde van de KNVB-beker. Achilles Veen en DVS'33 Ermelo nemen het op dinsdag 14 december tegen elkaar op.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

6 minuten geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

26 minuten geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

44 minuten geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

48 minuten geleden
Ajax verkleint achterstand op Feyenoord na zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.

54 minuten geleden
Halilovic helpt Fortuna bij rentree aan laat punt bij Go Ahead

DEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.

57 minuten geleden
Axel van Dongen: er kwam van alles bij mij los

HEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."

2 uur geleden