Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amateurclubs die deelnemen aan beker mogen wel 's avonds trainen

Amateurclubs die deelnemen aan beker mogen wel 's avonds trainen

ZEIST (ANP) - Amateurclubs die nog deelnemen aan de KNVB-beker mogen de komende weken wel in de avonduren trainen. In totaal gaat het om acht amateurteams die op 14, 15 en 16 december hun opwachting maken in de tweede ronde van het bekertoernooi.

Amateurclubs in alle sporten mogen in ieder geval tot en met 18 december niet na 17.00 uur trainen, als maatregel om het aantal coronabesmettingen terug te dringen.

"Deelnemers aan de topsportcompetities, waaronder de KNVB-beker valt, mogen de komende weken in de avonduren blijven trainen met de eerste selectie, ondanks de aangekondigde avondlockdown tot en met 18 december die het kabinet afgelopen vrijdag aankondigde. Dit stelt hen in de gelegenheid zich goed voor te bereiden op de bekerwedstrijden die in de week van 14 tot en met 16 december op de planning staan", aldus de KNVB.

Het gaat om de amateurs van Gemert, Spakenburg, Achilles Veen, DVS'33 Ermelo, Excelsior Maassluis, Harkemase Boys, Barendrecht en De Treffers. Barendrecht wacht een uitwedstrijd tegen Ajax, de titelhouder in het bekertoernooi.

Het is nu al zeker dat een amateurclub zich weet te plaatsen voor de derde ronde van de KNVB-beker. Achilles Veen en DVS'33 Ermelo nemen het op dinsdag 14 december tegen elkaar op.

Meer uit Voetbal

Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

31 minuten geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

47 minuten geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

5 uur geleden
AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

18 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

21 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

21 uur geleden