Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alzheimerwerkgroep houdt Alzheimer café

Alzheimerwerkgroep houdt Alzheimer café

THOLEN - Alzheimerwerkgroep Tholen organiseert op maandag 8 april een nieuw Alzheimer Café met als thema: Waar kan ik terecht voor hulp?

Ellen Cornelisse (Wmo consulente) en casemanager dementie Corry Knobel vertellen deze avond over de verschillende vormen van hulpverlening die er zijn, wanneer men te maken krijgt met de ziekte dementie. "Als je merkt dat er iets mis is met het geheugen, is dat al moeilijk genoeg, bij wie klop je het eerste aan? En later verder in het proces, wat komt er dan nog allemaal bij kijken, welke vormen van hulp zijn er dan?"

Iedereen die te maken heeft met dementie in zijn nabije omgeving wordt uitgenodigd om het Alzheimer Café te bezoeken in het dienstencentrum van het Leger des Heils in Sint-Maartensdijk van 19.30 tot 21.30 uur. De toegang van het Alzheimercafé is gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig. Meer informatie: Jacqueline Heijboer tel. 140166 of via [email protected]

Meer uit Tholen

Kou slaat toe met Woaidaehen, mogelijk ook natte sneeuw: ‘Af en toe schijnt de zon’

OUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.

6 uur geleden
Eindelijk wint Tholense Boys weer eens, Flupland en SPS boeken klinkende zege [SPEELRONDE 13 & 15]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.

9 uur geleden
Tholenaar (19) verdacht van verspreiden IS-propaganda en aanzetten tot terrorisme

THOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.

1 dag geleden
Zeeuwse gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet, opvolger al in beeld

ZEELAND - Het CDA draagt Johan Aalberts voor als nieuwe gedeputeerde van Zeeland. Dat maken de Statenfractie en het provinciale bestuur van de partij bekend. Aanleiding is het vertrek van gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet-Jetten. Hij legt zijn functie per 23 februari neer. Dat is de beoogde datum waarop het nieuwe kabinet wordt beëdigd.

1 dag geleden
Bedrijventerreinen op Tholen krijgen glasvezel, aanleg start in eerste kwartaal

THOLEN - Glaspoort start met de aanleg van glasvezel op de bedrijventerreinen in de gemeente Tholen. In totaal worden meer dan 540 aansluitingen gerealiseerd. De werkzaamheden beginnen in het eerste kwartaal.

1 dag geleden
Beurkens (SGP) vraagt aandacht voor toegankelijke stembureaus op Tholen

THOLEN - Hoe toegankelijk zijn de stembureaus op Tholen? Dat wil raadslid Aron Beurkens (SGP) graag weten van de burgemeester en wethouders. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen heeft hij hierover schriftelijke vragen gesteld.

2 dagen geleden
Zeven nummers, zeven verhalen: Top2000-muziek brengt kerk en publiek samen [FOTOALBUM]

ANNA JACOBAPOLDER - Een nummer uit de Top 2000 hoor je bijna dagelijks op de radio, maar live in een kerk? Dat is niet iets wat je vaak hoort of ziet. "Het is geen alledaagse kerkmuziek, maar wel muziek met een verhaal. Met deze dienst proberen we de kerk voor iedereen toegankelijk te maken", zo vertelt Wim van Nieuwenhuijzen, voorzitter van de Protestantse Kerk in Anna Jacobapolder, die gastheer is voor het concert. Toch is er tijdens de dienst ook ruimte voor gebed, het blijft immers een kerkdienst.

2 dagen geleden