Alzheimerwerkgroep houdt Alzheimer café
THOLEN - Alzheimerwerkgroep Tholen organiseert op maandag 8 april een nieuw Alzheimer Café met als thema: Waar kan ik terecht voor hulp?
Ellen Cornelisse (Wmo consulente) en casemanager dementie Corry Knobel vertellen deze avond over de verschillende vormen van hulpverlening die er zijn, wanneer men te maken krijgt met de ziekte dementie. "Als je merkt dat er iets mis is met het geheugen, is dat al moeilijk genoeg, bij wie klop je het eerste aan? En later verder in het proces, wat komt er dan nog allemaal bij kijken, welke vormen van hulp zijn er dan?"
Iedereen die te maken heeft met dementie in zijn nabije omgeving wordt uitgenodigd om het Alzheimer Café te bezoeken in het dienstencentrum van het Leger des Heils in Sint-Maartensdijk van 19.30 tot 21.30 uur. De toegang van het Alzheimercafé is gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig. Meer informatie: Jacqueline Heijboer tel. 140166 of via [email protected]
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis Ziekenhuis ondervindt ook hinder van het data-incident bij ChipSoft. Woensdagochtend werd bekend dat meerdere Brabantse ziekenhuizen hiermee te kampen hebben. Uit voorzorg heeft Bravis diverse systemen offline gehaald, zoals MijnBravis en de HiX Patiënt App. "De zorgverlening kan gewoon doorgang vinden. Voor zover bekend zijn er geen persoonsgegevens buitgemaakt", laat het ziekenhuis weten.
1 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen is vanavond te zien in de finaleweek van De Slimste Mens. Hij neemt het op tegen Bibi Roos en Maaike Schoon. Aan het eind van de week weten we of hij de winnaar van dit seizoen is.
4 uur geledenTHOLEN - De spreiding van de HUB-borden binnen de gemeente Tholen roept vragen op bij de VVD. De fractie vindt dat de borden niet altijd op logische plekken zijn geplaatst. Volgens hen is dat een gemiste kans. "Zeker in deze tijd van hoge brandstofprijzen, waardoor alternatieve vervoersmogelijkheden relevanter zijn dan ooit."
20 uur geledenSINT-ANNALAND - De broers Wout en Aart van Oostrum zitten met de handen in het haar. 38.000 kilo witte zoete aardappelen en geen afnemers in zicht. De Bonita's waren geteeld voor de chipsindustrie, maar die wil ze niet. Zonder nieuwe bestemming dreigen de aardappelen te worden vernietigd. Daarom doen Wout en Aart mee aan de Nationale Aardappelweek, een landelijke actie van voedselcollectief No Waste Army om samen met een groeiend aantal partners 500 miljoen kilo aardappelen te redden van verspilling.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Naasten kunnen in het Bravis ziekenhuis tijdens een opname actief meedoen in de zorg, als patiënten én naasten dat willen. Op verschillende verpleegafdelingen loopt sinds deze maand de proef Samen zorgen, waarin partners, familieleden of andere naasten ondersteunen bij dagelijkse handelingen zoals eten en drinken, bewegen of aanwezig zijn bij gesprekken met zorgverleners.
1 dag geledenTHOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden