Álvarez en Martínez starten voor Ajax tegen Heracles Almelo
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 16.45 uur met Edson Álvarez en Lisandro Martínez in de ploeg aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Beide spelers zijn op tijd fit bevonden.
Álvarez viel afgelopen maandag geblesseerd uit tijdens een duel van Mexico met Costa Rica. Martínez had vrijdag nog last van een lichte blessure aan een bovenbeen. Davy Klaassen keert terug in de basisformatie van Ajax. Hij vervangt de zieke Ryan Gravenberch.
Sébastien Haller is de spits van Ajax in de Johan Cruijff ArenA, waar zo'n 18.000 toeschouwers welkom zijn. Hij werd anderhalve week geleden met Ivoorkust uitgeschakeld op de Afrika Cup.
Koppositie
Ajax kan de leidende positie van de Eredivisie verstevigen, na de nederlaag van PSV zaterdag tegen AZ (1-2). Ajax heeft 5 punten meer dan de concurrent uit Eindhoven als Heracles wordt verslagen.
Opstelling Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Berghuis en Klaassen; Antony, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
54 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
13 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
13 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
15 uur geleden