Almere-coach Pastoor: het was toch nog wel spannend
EMMEN (ANP) - Hoewel Almere City FC in het duel bij FC Emmen (2-1-winst) in de play-offs om promotie en degradatie eigenlijk geen moment in gevaar kwam, vond trainer Alex Pastoor het duel toch nog wel spannend. "Dat zijn dit soort duels altijd", zei hij bij ESPN. "In de play-offs kan van alles gebeuren, dat is vaak genoeg gebleken. Je moet nooit te vroeg denken dat het gedaan is."
Thuis had Almere City FC al met 2-0 gezegevierd. Pastoor zei het afgelopen seizoen van meerdere dingen te hebben genoten bij Almere. "Dan praat ik over de ontwikkeling, de cultuur en de mentaliteit van de spelers. De jongens hebben zich ontwikkeld en zijn steeds stabieler geworden. Dat heeft de doorslag gegeven."
Door de nederlaag degradeert FC Emmen uit de Eredivisie. Almere City FC speelde niet eerder op het hoogste niveau.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
3 uur geleden