Almere City haalt middenvelder uit Bosnië en Herzegovina
ALMERE (ANP) - Almere City heeft zich versterkt met Adi Nalić. De aanvallende middenvelder uit Bosnië en Herzegovina komt transfervrij over van de Zweedse club Hammarby IF en tekent een contract voor 2,5 jaar.
Nalić werd tweemaal kampioen met Malmö FF. Hij speelde tot dusver negen duels voor de nationale ploeg van Bosnië en Herzegovina, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de nieuwe editie van de Nations League.
"Ik heb de afgelopen tijd met veel clubs gesproken over waar ik mijn loopbaan wil vervolgen", vertelt Nalić op de website van Almere City. "De Nederlandse competitie boeit mij, omdat er mooi en aanvallend voetbal wordt gespeeld. Van de clubs die ik gesproken heb, stak Almere City er bovenuit als een jonge en ambitieuze club."
"Met Adi halen we een brok ervaring en creativiteit in huis", verwacht technisch manager Johan Hansma van de huidige nummer 12 van de Eredivisie. "Voor ons is het een buitenkans om deze speler aan te trekken. Het verhaal over onze club en de manier waarop wij spelen trok hem zeer aan."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
7 uur geleden