Almere City FC haalt vleugelverdediger Dankerlui terug
ALMERE (ANP) - Damil Dankerlui keert terug bij Almere City FC. De Eredivisionist neemt de rechtervleugelverdediger over van de Griekse club Panserraikos.
De 28-jarige Dankerlui voetbalde in de jeugd bij Almere. Ajax nam hem in 2011 over. Dankerlui speelde bij de Amsterdammers in het tweede elftal en daarna kwam hij nog uit voor Willem II en FC Groningen.
"Na het vertrek van Sherel Floranus naar PEC Zwolle hebben we snel gehandeld, we waren voorbereid. We zijn blij met de komst van Damil, door zijn voetballende kwaliteiten maar ook omdat hij uit de stad komt" zegt Johan Hansma, technisch manager van Almere.
Providence
Almere meldt ook de komst van Ruben Providence. De 23-jarige Franse vleugelaanvaller wordt overgenomen van de Oostenrijkse club TSV Hartberg. Providence, die in de jeugdopleiding van Paris Saint-Germain zat, ondertekende een contract voor drie seizoenen.
Almere City is na drie speelronden in de Eredivisie nog puntloos.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
36 minuten geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
59 minuten geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.
7 uur geledenPRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
12 uur geleden