Almere City FC haalt vleugelverdediger Dankerlui terug
ALMERE (ANP) - Damil Dankerlui keert terug bij Almere City FC. De Eredivisionist neemt de rechtervleugelverdediger over van de Griekse club Panserraikos.
De 28-jarige Dankerlui voetbalde in de jeugd bij Almere. Ajax nam hem in 2011 over. Dankerlui speelde bij de Amsterdammers in het tweede elftal en daarna kwam hij nog uit voor Willem II en FC Groningen.
"Na het vertrek van Sherel Floranus naar PEC Zwolle hebben we snel gehandeld, we waren voorbereid. We zijn blij met de komst van Damil, door zijn voetballende kwaliteiten maar ook omdat hij uit de stad komt" zegt Johan Hansma, technisch manager van Almere.
Providence
Almere meldt ook de komst van Ruben Providence. De 23-jarige Franse vleugelaanvaller wordt overgenomen van de Oostenrijkse club TSV Hartberg. Providence, die in de jeugdopleiding van Paris Saint-Germain zat, ondertekende een contract voor drie seizoenen.
Almere City is na drie speelronden in de Eredivisie nog puntloos.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden