Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alles begint met taal event aanpak laaggeletterdheid

Alles begint met taal event aanpak laaggeletterdheid

Goes - Laaggeletterdheid is een groter probleem dan vaak wordt gedacht. Wist je dat in Zeeland 13% van de bevolking moeite heeft met lezen, schrijven, rekenen of het uitvoeren van digitale handelingen? Deze uitdagingen hebben niet alleen een grote impact op het dagelijks leven, maar ook op de werkvloer. Om werkgevers en HR-professionals te ondersteunen bij het herkennen en aanpakken van laaggeletterdheid, vindt op dinsdag 28 januari 2025 het gratis evenement "Alles begint met Taal" plaats in theater De Mythe in Goes. Dit evenement wordt georganiseerd door Aan de slag in Zeeland, Stichting Lezen en Schrijven, de Zeeuwse Taalhuizen, Zeeuwse Bibliotheken en HR netwerk Zeeland en geldt als onderdeel van het Zeeuws Actieplan Aanpak Laaggeletterdheid.

Meer uit Beveland

Doden herdacht in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Het voltallig college van burgemeester en wethouders van de gemeente Noord-Beveland is aanwezig tijdens Dodenherdenking. De herdenking begint zondag 04 mei om 19.20 en wordt gehouden in de Protestantse kerk in Colijnsplaat. Burgemeester Meeuwisse zal daar een toespraak houden.

11 uur geleden
Dodenherdenking in Hoedekenskerke

HOEDEKENSKERKE - Op 4 mei worden ook in Hoedekenskerke de doden herdacht. Voorafgaande aan de eigenlijke herdenking wordt in de dorpskerk een algemene bijeenkomst gehouden. Hierbij wordt stilgestaan bij de hulp die het zo zwaar getroffen dorp ontving vanuit de Gemeente Enschede. Verder is er muziek en ruimte voor overdenking.

13 uur geleden
‘Wij zijn letterlijk de oren en ogen in de natuur’

KWADENDAMME - Terwijl de natuur in het voorjaar ontwaakt en wandelaars de paden van Zuid-Beveland weer weten te vinden, is één fenomeen in deze groene omgeving onmisbaar geworden: de vrijwillige boswachter. 

17 uur geleden
Echtpaar de Nooijer-Dattin 65 jaar getrouwd

Mevrouw en meneer de Nooijer-Dattin zijn 65 jaar getrouwd. De locoburgemeester Joost de Goffau kwam langs om ze te feliciteren. 

1 dag geleden
Goes herdenkt verzet met nieuwe historische wandelroute

GOES - Tachtig jaar na de bevrijding van Nederland brengt een nieuwe wandelroute de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in Goes opnieuw tot leven. De route, ontwikkeld door Heemkundige Kring De Bevelanden, voert langs tientallen locaties in de binnenstad die een directe link hebben met het verzet, de bezetting en de bevrijding van de stad.

1 dag geleden
Dodenherdenking gemeente Borsele in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De gemeente Borsele houdt zondag 4 mei de jaarlijkse Dodenherdenking in Heinkenszand. Vanaf 18.30 uur zijn bezoekers welkom in De Stenge, waar de documentaire 'Laatste getuigen' wordt afgespeeld. Daarnaast is er een kleine expositie met lokale verhalen in de foyer. 

1 dag geleden
Bijzondere mijlpaal

KATS  - Burgemeester Meeuwisse feliciteerde zaterdag het echtpaar J. van Ree en A.J. van Ree-van Vliet uit Kats met hun 70-jarig huwelijksjubileum, dat zij op zondag 27 april vieren. Een bijzondere mijlpaal. 

2 dagen geleden