Allereerste editie Concordia Fair Tholen groot succes
THOLEN - Afgelopen zaterdag 17 september hield muziekvereniging Concordia uit Tholen de allereerste editie van de Concordia Fair. Een dag vol muzikale optredens, gezelligheid, en lekker eten en drinken.
De Fair werd druk bezocht door Tholenaren en er hing een gezellige sfeer. Kinderen hoefden zich niet te vervelen met het spelletjesplein, het springkussen en het traptrekkerparcours. Ook konden zij zich laten schminken. De gehele middag en avond was er muziek te horen van diverse groepen, zoals de Concordia Bigband, het Young Jazz Kwintet, Kinderkoor Eigenwijs en diverse leerlingen van de vereniging. Binnen konden bezoekers genieten van wafels, Zeeuwse babbelaars en mocktails. Buiten kon men ijs, friet en heerlijk vlees van de barbecue eten. Tevens kon iedereen kans maken op mooie prijzen van lokale ondernemers met het Rad van Fortuin. Ondanks het wisselvallige weer kijkt Concordia terug op een fantastische dag met een hele mooie opbrengst voor de vereniging!
Meer uit Tholen
THOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.
15 uur geledenTHOLEN - Wie deze dagen op het eiland Tholen wil tanken, moet diep in de buidel tasten. Met de Belgische grens op een kleine twintig minuten is een uitstapje over de grens een serieuze overweging voor veel inwoners. Wie zijn auto wil aftanken met Euro 95 bij één van de tien Thoolse tankstations, moest vorige week gemiddeld 2,44 euro per liter afrekenen. Voor diezelfde liter moet bij onze zuiderburen slechts 1,88 euro worden afgerekend. Op een volle tank loopt de besparing al snel op.
15 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.
2 dagen geledenTHOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
4 dagen geleden