Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Allereerste editie Concordia Fair Tholen groot succes

Allereerste editie Concordia Fair Tholen groot succes

THOLEN - Afgelopen zaterdag 17 september hield muziekvereniging Concordia uit Tholen de allereerste editie van de Concordia Fair. Een dag vol muzikale optredens, gezelligheid, en lekker eten en drinken.

De Fair werd druk bezocht door Tholenaren en er hing een gezellige sfeer. Kinderen hoefden zich niet te vervelen met het spelletjesplein, het springkussen en het traptrekkerparcours. Ook konden zij zich laten schminken. De gehele middag en avond was er muziek te horen van diverse groepen, zoals de Concordia Bigband, het Young Jazz Kwintet, Kinderkoor Eigenwijs en diverse leerlingen van de vereniging. Binnen konden bezoekers genieten van wafels, Zeeuwse babbelaars en mocktails. Buiten kon men ijs, friet en heerlijk vlees van de barbecue eten. Tevens kon iedereen kans maken op mooie prijzen van lokale ondernemers met het Rad van Fortuin. Ondanks het wisselvallige weer kijkt Concordia terug op een fantastische dag met een hele mooie opbrengst voor de vereniging!

Meer uit Tholen

Slaakbrug vijf weken dicht deze zomer én nog vier nachtafsluitingen door onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.

1 uur geleden
VVD Tholen: ‘We willen bouwen aan een sterke, ondernemende en leefbare gemeente’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.

2 uur geleden
SGP Tholen: ‘We staan voor een stabiel en betrouwbaar bestuur’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.

5 uur geleden
Tholense Boys start onderzoek naar vermeende racisme naar speler WHS

THOLEN - Tholense Boys start een onderzoek naar een incident langs de zijlijn waarbij supporters van de club en een speler van WHS betrokken waren. De speler van WHS zou zaterdagmiddag tijdens de streekderby racistisch zijn bejegend. De scheidsrechter besloot na overleg met beide trainers en aanvoerders de wedstrijd definitief te staken.

7 uur geleden
Is de gemeente Tholen goed voorbereid op een ramp of crisis? SGP stelt vragen

THOLEN - Hoe goed is de gemeente Tholen voorbereid op rampen en grootschalige incidenten? Kees Knulst (SGP) heeft hierover schriftelijke vragen ingediend bij het college. Hij wil onder meer inzicht in de gemeentelijke crisisorganisatie en de bescherming van kwetsbare groepen.

23 uur geleden
Reünie van Winter Vol Liefde: Hoe het nu gaat met Hans en Thea

THOLEN - Een moment waar veel mensen op hebben gewacht, de reünie van Winter Vol Liefde, was donderdag te zien op televisie. En zoals de oplettende kijker misschien weet, deed er dit seizoen een Thoolse kandidaat mee. Thea was de laatste vrouw die langs ging bij Hans, een 73-jarige man woonachtig in Noorwegen. Door de klik die tussen hen ontstond, was er lange tijd goede hoop op een liefdesmatch. Maar de grote vraag was of, een jaar na de opnames van het programma, de gevoelens zich hadden ontwikkeld tot liefde.

1 dag geleden
Verkeer richting Middelburg opgelet: Deel A58 in april tien dagen volledig afgesloten

ZEELAND/WEST-BRABANT - Rijkswaterstaat voert in april dit jaar groot onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58). Hierdoor is de tunnel tien dagen en nachten volledig afgesloten, van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 5.00 uur. Het gaat om geplande onderhoudswerkzaamheden, waarbij de tunnel in beide rijrichtingen wordt afgesloten, zodat de afsluiting zo kort mogelijk duurt. Rijkswaterstaat verwacht dat de afsluiting zorgt voor forse verkeershinder en extra reistijd, die in de spits kan oplopen tot meer dan 60 minuten.

1 dag geleden