Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alleen spits Füllkrug onzeker bij Duitsland voor duel met Oranje

Alleen spits Füllkrug onzeker bij Duitsland voor duel met Oranje

AMSTERDAM (ANP/DPA) - Het is onzeker of aanvaller Niclas Füllkrug in actie komt in het duel met het Nederlands elftal dinsdag in de Nations League. De 31-jarige spits is nog niet helemaal hersteld na de 5-0-overwinning op Hongarije van afgelopen zaterdag, zo meldde bondscoach Julian Nagelsmann op de persconferentie voorafgaand aan de laatste training in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Füllkrug heeft last van de aanhechting van een achillespees en een kuit.

De bondscoach gaf verder aan niet veel te willen veranderen, zowel tactisch als qua spelers. "Het werkte goed tegen Hongarije", zei Nagelsmann, die sprak over de goede chemie binnen de spelersgroep. "Dit team heeft de wil om wedstrijden te winnen. De fans kunnen dat zien. De chemie van deze groep maakt het verschil. Zo hebben we de kans om sportief beter te presteren."

Duitsland begon tegen Hongarije met Füllkrug als diepste spits met daarachter Kai Havertz, Jamal Musiala en Florian Wirtz. De vier aanvallers waren allemaal trefzeker tegen Hongarije. Invaller Aleksandar Pavlovic maakte het andere doelpunt.

Andere tegenstander

Nagelsmann wees er ook op dat Nederland een andere tegenstander is dan Hongarije. "Ze hebben extreem veel talent en het team heeft een betere selectie dan Hongarije."

De Duitse bondscoach verwacht "een geweldige sfeer met alles in het oranje". "Het zijn altijd leuke duels en het is indrukwekkend hoeveel goede spelers ze steeds weer kunnen brengen."

Zijn Nederlandse collega Ronald Koeman had eerder het jonge aanvalsduo Musiala en Wirtz geprezen. Nagelsmann vond ook dat de twee voetballers enorme vooruitgang hebben geboekt en 0,0 procent egoïstisch zijn. "Ik heb ook niet het gevoel dat ze de band met de realiteit dreigen te verliezen. Ze staan met beide benen op de grond."

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

2 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

4 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

5 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

15 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

15 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

16 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

17 uur geleden