Alle speelsters Oranje bij training voor laatste groepsduel
DUNEDIN (ANP) - Alle speelsters van Oranje, inclusief de geblesseerd geraakte Lineth Beerensteyn en Stefanie van der Gragt, stonden maandagavond (lokale tijd) op het trainingsveld in Dunedin. Dinsdag speelt Nederland de laatste groepswedstrijd tegen Vietnam in die Nieuw-Zeelandse stad. Ook Victoria Pelova, die eerder deze week net als Van der Gragt ziek werd, trainde mee.
Bondscoach Andries Jonker liet weten dat Van der Gragt en Pelova maandag nog door een dokter zijn nagekeken. Of hij ze opstelt tegen Vietnam kon hij niet zeggen. "Ze zijn hier, dat is een goed teken", was alles wat hij erover zei.
Eerder liet Jonker al weten dat hij tegen het Aziatische land, nummer 32 op de wereldranglijst, zijn best mogelijke elftal opstelt. Nederland zal er alles aan doen om zoveel mogelijk goals te maken en te winnen om groepswinnaar te kunnen worden.
Meer uit Voetbal
HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft voetbalvedette Cristiano Ronaldo bedankt voor zijn wedstrijden in het Portugese elftal. "Hij heeft generaties geïnspireerd, miljoenen fans verenigd en de hoop en trots van Portugal naar de grootste podia gebracht", prijst de voorzitter van de wereldvoetbalbond de 41-jarige voetballer, die eerder donderdag aankondigde te stoppen bij het nationale elftal.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zijn tweede overwinning behaald in het hoofdtoernooi van de Europa League. De ploeg van trainer Dick Schreuder won in het eigen Goffertstadion met 3-1 van Omonia Nicosia uit Cyprus na twee treffers van Bryan Linssen en een van Clement Bischoff.
1 uur geledenHERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.
2 uur geledenHERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
8 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
8 uur geleden