Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Algerijn (31) en Fransman (23) aangehouden voor witwassen bij controle op A58 bij Goes

Algerijn (31) en Fransman (23) aangehouden voor witwassen bij controle op A58 bij Goes

GOES - De politie heeft vrijdagavond een 31-jarige Algerijn en een 23-jarige Fransman aangehouden. Zij worden verdacht van witwassen, omdat er bij controle grote geldbedragen werden aangetroffen. Ook bleek de Algerijn, de bestuurder van het voertuig, onder invloed van drugs te zijn.

Surveillerende agenten wilde gisteravond een Franse personenauto controleren die over de A58 reed. Ze verwezen het voertuig daarom naar een controleplaats op de Nansenbaan in Goes. Op verzoek van de politie toonde de bestuurder, een 31-jarige Algerijn, wat papieren waar zijn identiteit op stond. Uit onderzoek bleek echter dat de man niet in het bezit was van een rijbewijs. De bijrijder, een 23-jarige Fransman, kon helemaal geen identiteitsbewijs tonen.

Daarom voerden politieagenten een identiteitsfouillering uit. Omdat  er soms wel eens identiteitsbewijzen in een schoen verstopt zitten, vroegen de agenten of de bijrijder zijn schoen uit wilde doen. In die schoen zat geen ID-bewijs, maar wel een geldbedrag van enkele duizenden euro’s. Ook bij de bestuurder werd een groot geldbedrag aangetroffen in de kleding. Beide mannen werden aangehouden op verdenking van witwassen. Ze zijn overgebracht naar het politiecellencomplex. Daar worden ze vandaag, met hulp van een tolk, gehoord door rechercheurs. Het geldbedrag is in beslag genomen.

Bij de bestuurder, de 31-jarige Algerijn, werd een speekseltest afgenomen. Hij bleek onder invloed van THC te zijn. De man weigerde echter een bloedafname door een arts. Voor dit feit wordt een proces-verbaal opgemaakt. 

Meer uit Beveland

Nationaal Hitteplan uitgebreid en komende dagen ook nog van kracht

WEST-BRABANT/ MIDDEN-ZEELAND- Het Nationaal Hitteplan is vanaf maandag 30 juni 10:00 uur van kracht voor het hele land. Dit meldt het RIVM op zijn website. Dinsdag 1 en woensdag 2 juli lijken de heetste dagen te worden met temperaturen ver boven de 30 graden. 

7 uur geleden
“Voor iedereen belangrijk om als volwaardig gezien te worden”

GOES - Een groep van zo'n 40 medewerkers van dagbesteding 'Kom us Kieke' van 't Gors werd donderdag 19 juni in het zonnetje gezet. Zij kregen van wethouder Joan Veldhuizen een badge opgespeld en mogen zich daarmee officieel 'zwerfafvalheld' noemen. 

13 uur geleden
Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

1 dag geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

1 dag geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

1 dag geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

2 dagen geleden