Algeheel parkeerverbod voor centrum van Tholen tijdens jaarlijkse braderie
THOLEN - Voor het centrum van Tholen geldt vanaf vanmiddag 16.00 uur een algeheel parkeerverbod. Dit heeft te maken met de braderie die plaatsvindt op vrijdag en zaterdag. Ook heeft de gemeente een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. Vanaf morgen gaat de Thoolse braderie weer van start. Twee dagen lang kunnen bezoekers genieten van muziek, gezelligheid en bovenal koopjes. Auto-eigenaren moeten rekening houden met een parkeerverbod. “Naast een heleboel gezelligheid en vermaak voor vele inwoners en bezoekers van Tholen, heeft de braderie ook consequenties voor de bereikbaarheid van het centrum”, laat de organisatie van de Thoolse braderie weten. “Vanaf vandaag na 16.00 uur geldt een algeheel parkeerverbod in het centrum. Dit verbod geldt met name voor de Eendrachtsweg vanaf de Wal, de Botermarkt, de Kerkstraat, de Markt aan beiden zijden, de Bebouwdendam, de Dalemsestraat en de Stoofstraat.”
In verband met de Kinderbraderie, die plaatsvindt op zaterdag, geldt voor de Molenvlietsestraat van 06.00 uur tot 14.00 uur aan beiden zijden (ook in de parkeervakken) vanaf de Markt tot aan de Regentessestraat een parkeerverbod.
“Wij verzoeken u vriendelijk om uw auto te parkeren op een plaats buiten het braderiegebied. De gemeente heeft een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. De Eendrachtsdijk zal tijdens de braderie ingericht zijn als invalidenparkeerplaats en eenrichtingsverkeersweg richting de brug”, aldus de organisatie. “Hier kan dus alleen geparkeerd worden met een invalidenkaart.”
Meer uit Tholen
THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
2 uur geledenTHOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.
6 uur geledenTHOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.
8 uur geledenTHOLEN - Tholen veranderde afgelopen week in een wit winterwonderland. Overal in stad en dorpen was ruimte voor sneeuwpret, maar de gladheid en hevige sneeuwval hadden ook gevolgen voor verkeer, bijeenkomsten en het openbaar vervoer. Vooral woensdag vroeg het winterse weer om extra oplettendheid.
23 uur geledenTHOLEN - Stel je voor: een boom in je voortuin die schaduw, frisse lucht en een mooiere straat brengt én dat ook nog helemaal gratis. De gemeente Tholen start vandaag met de actie 'Gratis boom in de voortuin'. Inwoners die binnen de bebouwde kom wonen en een voortuin hebben, kunnen zich tot 26 januari aanmelden voor één of twee gratis bomen. In totaal zijn er 250 bomen beschikbaar.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft afgelopen donderdag tijdens de nieuwjaarsreceptie een herinneringsbordje ontvangen van de gemeente Tholen. Dit gebeurde ter ere van de nominatie voor het Appeltje van Oranje in 2025. Daarnaast werd de verlenging van het contract voor het Dorpsloket ondertekend.
1 dag geledenPOORTVLIET - Op de eerste schooldag van 2026 is op obs De Eevliet in Poortvliet een bijzonder moment gevierd. Niet alleen de start van een nieuw schooljaar, maar ook het begin van een nieuw hoofdstuk voor de school.
1 dag geleden