Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Algeheel parkeerverbod voor centrum van Tholen tijdens jaarlijkse braderie

Algeheel parkeerverbod voor centrum van Tholen tijdens jaarlijkse braderie

THOLEN - Voor het centrum van Tholen geldt vanaf vanmiddag 16.00 uur een algeheel parkeerverbod. Dit heeft te maken met de braderie die plaatsvindt op vrijdag en zaterdag. Ook heeft de gemeente een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. Vanaf morgen gaat de Thoolse braderie weer van start. Twee dagen lang kunnen bezoekers genieten van muziek, gezelligheid en bovenal koopjes. Auto-eigenaren moeten rekening houden met een parkeerverbod. “Naast een heleboel gezelligheid en vermaak voor vele inwoners en bezoekers van Tholen, heeft de braderie ook consequenties voor de bereikbaarheid van het centrum”, laat de organisatie van de Thoolse braderie weten. “Vanaf vandaag na 16.00 uur geldt een algeheel parkeerverbod in het centrum. Dit verbod geldt met name voor de Eendrachtsweg vanaf de Wal, de Botermarkt, de Kerkstraat, de Markt aan beiden zijden, de Bebouwdendam, de Dalemsestraat en de Stoofstraat.”

In verband met de Kinderbraderie, die plaatsvindt op zaterdag, geldt voor de Molenvlietsestraat van 06.00 uur tot 14.00 uur aan beiden zijden (ook in de parkeervakken) vanaf de Markt tot aan de Regentessestraat een parkeerverbod. 

“Wij verzoeken u vriendelijk om uw auto te parkeren op een plaats buiten het braderiegebied. De gemeente heeft een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. De Eendrachtsdijk zal tijdens de braderie ingericht zijn als invalidenparkeerplaats en eenrichtingsverkeersweg richting de brug”, aldus de organisatie. “Hier kan dus alleen geparkeerd worden met een invalidenkaart.”

Meer uit Tholen

Slaakbrug vijf weken dicht deze zomer én nog vier nachtafsluitingen door onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.

1 uur geleden
VVD Tholen: ‘We willen bouwen aan een sterke, ondernemende en leefbare gemeente’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.

3 uur geleden
SGP Tholen: ‘We staan voor een stabiel en betrouwbaar bestuur’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.

6 uur geleden
Tholense Boys start onderzoek naar vermeende racisme naar speler WHS

THOLEN - Tholense Boys start een onderzoek naar een incident langs de zijlijn waarbij supporters van de club en een speler van WHS betrokken waren. De speler van WHS zou zaterdagmiddag tijdens de streekderby racistisch zijn bejegend. De scheidsrechter besloot na overleg met beide trainers en aanvoerders de wedstrijd definitief te staken.

8 uur geleden
Is de gemeente Tholen goed voorbereid op een ramp of crisis? SGP stelt vragen

THOLEN - Hoe goed is de gemeente Tholen voorbereid op rampen en grootschalige incidenten? Kees Knulst (SGP) heeft hierover schriftelijke vragen ingediend bij het college. Hij wil onder meer inzicht in de gemeentelijke crisisorganisatie en de bescherming van kwetsbare groepen.

1 dag geleden
Reünie van Winter Vol Liefde: Hoe het nu gaat met Hans en Thea

THOLEN - Een moment waar veel mensen op hebben gewacht, de reünie van Winter Vol Liefde, was donderdag te zien op televisie. En zoals de oplettende kijker misschien weet, deed er dit seizoen een Thoolse kandidaat mee. Thea was de laatste vrouw die langs ging bij Hans, een 73-jarige man woonachtig in Noorwegen. Door de klik die tussen hen ontstond, was er lange tijd goede hoop op een liefdesmatch. Maar de grote vraag was of, een jaar na de opnames van het programma, de gevoelens zich hadden ontwikkeld tot liefde.

1 dag geleden
Verkeer richting Middelburg opgelet: Deel A58 in april tien dagen volledig afgesloten

ZEELAND/WEST-BRABANT - Rijkswaterstaat voert in april dit jaar groot onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58). Hierdoor is de tunnel tien dagen en nachten volledig afgesloten, van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 5.00 uur. Het gaat om geplande onderhoudswerkzaamheden, waarbij de tunnel in beide rijrichtingen wordt afgesloten, zodat de afsluiting zo kort mogelijk duurt. Rijkswaterstaat verwacht dat de afsluiting zorgt voor forse verkeershinder en extra reistijd, die in de spits kan oplopen tot meer dan 60 minuten.

1 dag geleden