
Algeheel parkeerverbod voor centrum van Tholen tijdens jaarlijkse braderie
THOLEN - Voor het centrum van Tholen geldt vanaf vanmiddag 16.00 uur een algeheel parkeerverbod. Dit heeft te maken met de braderie die plaatsvindt op vrijdag en zaterdag. Ook heeft de gemeente een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. Vanaf morgen gaat de Thoolse braderie weer van start. Twee dagen lang kunnen bezoekers genieten van muziek, gezelligheid en bovenal koopjes. Auto-eigenaren moeten rekening houden met een parkeerverbod. “Naast een heleboel gezelligheid en vermaak voor vele inwoners en bezoekers van Tholen, heeft de braderie ook consequenties voor de bereikbaarheid van het centrum”, laat de organisatie van de Thoolse braderie weten. “Vanaf vandaag na 16.00 uur geldt een algeheel parkeerverbod in het centrum. Dit verbod geldt met name voor de Eendrachtsweg vanaf de Wal, de Botermarkt, de Kerkstraat, de Markt aan beiden zijden, de Bebouwdendam, de Dalemsestraat en de Stoofstraat.”
In verband met de Kinderbraderie, die plaatsvindt op zaterdag, geldt voor de Molenvlietsestraat van 06.00 uur tot 14.00 uur aan beiden zijden (ook in de parkeervakken) vanaf de Markt tot aan de Regentessestraat een parkeerverbod.
“Wij verzoeken u vriendelijk om uw auto te parkeren op een plaats buiten het braderiegebied. De gemeente heeft een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. De Eendrachtsdijk zal tijdens de braderie ingericht zijn als invalidenparkeerplaats en eenrichtingsverkeersweg richting de brug”, aldus de organisatie. “Hier kan dus alleen geparkeerd worden met een invalidenkaart.”
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is een nieuwe stichting opgericht: Smerdiek Leeft. Deze stichting wil mensen, verenigingen en bedrijven in het dorp beter met elkaar verbinden en samen leuke en nuttige dingen doen.
14 uur geledenTHOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jacqueline Sommeling van Zorgboerderij De Leemberg.
18 uur geledenTHOLEN - De werkomstandigheden van boa's op Tholen zijn 'overwegend goed', maar zij hebben soms wel te maken met verbaal geweld en agressieve situaties. Dat zegt het Thoolse college na vragen van de VVD-fractie. Tegelijkertijd vindt het college dat de huidige uitrusting en bezetting van twee fulltime boa's in principe toereikend zijn, maar dat evaluatie en samenwerking met de politie belangrijk blijven.
21 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Leegstand van het voormalige raadhuis in Sint-Maartensdijk is onwenselijk, vindt het college van burgemeester en wethouders. Het college is bereid zich actief in te zetten voor een nieuwe invulling van het monumentale pand, waarbij ook wordt gedacht aan herplaatsing van de Oranjekamer. Een mogelijke aankoop door de gemeente wordt daarbij niet uitgesloten.
1 dag geledenTHOLEN - Het Thoolse college heeft na vragen van de fractie ABT uitleg gegeven waarom er soms nog extra klusjes moeten gebeuren aan woningen nadat Stadlander ze heeft gecontroleerd, voordat Oekraïense vluchtelingen erin kunnen wonen. Dit hoort bij de manier waarop de gemeente duurzame en comfortabele opvang wil bieden.
1 dag geledenPOORTVLIET- De bestuurder van een auto heeft vrijdagmiddag, nadat hij iemand had aangereden op de Hogeweg, het slachtoffer zonder gegevens achtergelaten. De politie heeft de man thuis opgezocht en medegedeeld dat het verlaten van een plaats ongeval een misdrijf is. Hij is niet aangehouden. Het slachtoffer liep bij de aanrijding minimaal letsel op.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen zet dit jaar een actieve aanpak in tegen de Aziatische hoornaar om overlast voor inwoners en schade aan de agrarische sector te voorkomen. Het college investeert 9.800 euro in materialen die hierbij kunnen helpen.
1 dag geleden