Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Algeheel parkeerverbod voor centrum van Tholen tijdens jaarlijkse braderie

Algeheel parkeerverbod voor centrum van Tholen tijdens jaarlijkse braderie

THOLEN - Voor het centrum van Tholen geldt vanaf vanmiddag 16.00 uur een algeheel parkeerverbod. Dit heeft te maken met de braderie die plaatsvindt op vrijdag en zaterdag. Ook heeft de gemeente een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. Vanaf morgen gaat de Thoolse braderie weer van start. Twee dagen lang kunnen bezoekers genieten van muziek, gezelligheid en bovenal koopjes. Auto-eigenaren moeten rekening houden met een parkeerverbod. “Naast een heleboel gezelligheid en vermaak voor vele inwoners en bezoekers van Tholen, heeft de braderie ook consequenties voor de bereikbaarheid van het centrum”, laat de organisatie van de Thoolse braderie weten. “Vanaf vandaag na 16.00 uur geldt een algeheel parkeerverbod in het centrum. Dit verbod geldt met name voor de Eendrachtsweg vanaf de Wal, de Botermarkt, de Kerkstraat, de Markt aan beiden zijden, de Bebouwdendam, de Dalemsestraat en de Stoofstraat.”

In verband met de Kinderbraderie, die plaatsvindt op zaterdag, geldt voor de Molenvlietsestraat van 06.00 uur tot 14.00 uur aan beiden zijden (ook in de parkeervakken) vanaf de Markt tot aan de Regentessestraat een parkeerverbod. 

“Wij verzoeken u vriendelijk om uw auto te parkeren op een plaats buiten het braderiegebied. De gemeente heeft een volledig rijverbod ingesteld tijdens de braderie over het gehele afgesloten gebied. De Eendrachtsdijk zal tijdens de braderie ingericht zijn als invalidenparkeerplaats en eenrichtingsverkeersweg richting de brug”, aldus de organisatie. “Hier kan dus alleen geparkeerd worden met een invalidenkaart.”

Meer uit Tholen

Hier moet je vrijdag staan om niks te missen van de verlichte trekkertocht

SINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.

6 uur geleden
Herdertjestocht met zes scènes uit het kerstverhaal door Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers. 

10 uur geleden
Tholen knalt het jaar weer op traditionele wijze uit met carbidschieten

THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.

1 dag geleden
Deurloo stelt vragen over onderhoud en nieuwe afsluitingen Thoolse brug

THOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.

1 dag geleden
Gesprekken Nieuwland en WHS lopen op niets uit, trainer vertrekt aan einde seizoen

SINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.

1 dag geleden
Roest ontdekt: Tholensebrug zes avonden en nachten dicht voor onderhoud

THOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.

2 dagen geleden
Dit is hoe Tholenaren hebben gestemd voor de NPO Radio 2 Top 2000

THOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd. 

2 dagen geleden