ALGA en breik. delen het geheim achter hun succes"
WISSENKERKE - We spreken met Helma Kap, directeur van ALGA, over de succesvolle samenwerking tussen haar bedrijf en online marketing bureau breik. We bespreken hoe deze samenwerking heeft geleid tot een flinke omzetgroei.
Helma, kun je ons iets meer vertellen over ALGA en wat jullie precies doen?
ALGA ontwikkelt en produceert professioneel aluminium klimmateriaal, zoals ladders, trappen en werkbordessen. Al meer dan 50 jaar zijn we een betrouwbare partner voor professionals in de bouw, industrie en veilige daktoegang. We zijn nuchter, praktisch en betrokken en streven altijd naar veiligheid, kwaliteit en maatwerk. We hebben naast onze productiecapaciteit ook onze eigen academie waar we cursussen aanbieden voor keurmeesters en veilig werken.
Hoe kwam de samenwerking met breik. tot stand?
We zochten in de 1e instantie een salesmanager om onze producten beter onder de aandacht te brengen bij onze dealers en in nieuwe marktsegmenten. We kwamen in contact met Bert Paauwe, die toentertijd nog in de mediawereld werkte en deze uitdaging in een voor hem nieuwe industrie heeft opgepakt. Dat ging erg goed maar oude klanten misten hem en Bert besloot op een gegeven moment om zelfstandig verder te gaan in de online marketing en strategie, en richtte breik. op. Dat we bleven samenwerken was als vanzelfsprekend.
Bert heeft ons geholpen met het ontwikkelen van een online strategie, het schrijven van cursussen voor onze academie en het meedenken in nieuwe productontwikkeling. Dankzij zijn kennis en expertise op het gebied van online marketing staan veel van onze producten nu in de top 10 van de zoekmachines, wat heeft geleid tot een flinke omzetgroei.
Wat maakt de samenwerking met breik. zo succesvol?
Helma Kap: De samenwerking is succesvol omdat we elkaars visie en werkwijze begrijpen. Bert is nauw betrokken bij onze processen en denkt proactief mee in het realiseren van onze doelen. Hij is eigenlijk gewoon lid van ons team waar zijn kennis en inbreng bijdragen aan ons succes. Dat maakt het echt een teamprestatie, en ik geloof dat we zonder breik. deze resultaten niet hadden kunnen bereiken.
Wat zijn de toekomstplannen voor ALGA en de samenwerking met breik.?
Helma verteld, we willen blijven groeien en innoveren in de markt van professioneel klimmateriaal. Daarnaast willen we onze positie als toonaangevend bedrijf in dakveiligheid en kwaliteit verder versterken en uitdragen. Daar kan een online strategie natuurlijk niet in ontbreken.
Meer uit Reimerswaal
GOES - Werk vinden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor mensen met een ziekte of beperking kan de zoektocht naar een baan vol drempels zitten. De landelijke stichting Incluvisie wil dat veranderen en organiseert op dinsdag 26 november een online bijeenkomst waarin werkgevers en werkzoekenden uit Zeeland met elkaar in gesprek gaan over inclusie op de arbeidsmarkt.
17 uur geledenKAPELLE - In de Vroone te Kapelle zijn vrijdag, 7 en zaterdag 8 november ruim 350 vogels bijeen voor de jaarlijkse vogelshow van, de Vogelvrienden Goes en Zang en Kleur uit Kapelle.
1 dag geledenKAPELLE - Door een vechtpartij op station Kapelle-Biezelinge heeft het treinverkeer tussen Roosendaal en Vlissingen woensdagavond korte tijd stilgelegen. Tijdens het incident kon de trein niet verder rijden.
1 dag geledenREIMERSWAAL/KAPELLE - De regionale werkgroep Zeeland van SchildklierNL organiseert op donderdag 13 november een informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen. De avond vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Kornetstraat 4 in Goes.
2 dagen geledenKAPELLE - Het Oranje Fonds roept maatschappelijke organisaties, stichtingen en verenigingen op om zich aan te melden voor NLdoet 2026, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. De 22ste editie vindt plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart 2026.
3 dagen geledenKAPELLE - De gemeente Kapelle heeft een gewijzigde omgevingsvergunning verleend voor het geplande zonnepark in de Willem-Annapolder. De aanpassing volgt op een verzoek van de ontwikkelaar Zeeuwind, die het plan op enkele technische punten heeft bijgesteld.
3 dagen geledenKAPELLE - 29 oktober tot en met 5 november staat in het teken van de Week van de Pleegzorg, een campagne die aandacht vraagt voor kinderen die tijdelijk of langdurig een veilig thuis nodig hebben. In Nederland wachten nog altijd veel kinderen op een veilig thuis. Annet en Johan uit Kapelle weten hoe groot die behoefte is: al sinds 2010 stellen ze hun huis open voor pleegkinderen. "Het is niet altijd makkelijk," zegt Annet, "maar het is zo waardevol."
3 dagen geleden