
Albon moet zich komende GP's bewijzen bij Red Bull
PORTIMÃO (ANP) - Alexander Albon moet de komende twee grands prix laten zien dat hij zijn plaats voor volgend jaar verdient bij het Formule 1-team van Red Bull. Dat zei teambaas Christian Horner zaterdag voorafgaand aan de kwalificatie voor de Grote Prijs van Portugal. Het team wil een sterke rijder naast Max Verstappen om nog meer dreiging uit te oefenen op Mercedes.
Horner probeert zo de druk op te voeren op de in Londen geboren Thai voor de wedstrijd van dit weekeinde, en de GP van Emilia-Romagna op het circuit van Imola. "Hij is een geliefd lid van het team, maar we moeten twee wagens hebben die elkaar amper ontlopen om het gevecht aan te gaan met Mercedes", zei Horner, die volgend jaar ook een gooi wil doen naar de constructeurstitel. "Dat is wat we moeten doen, dat is het doel."
Albon presteert niet constant in zijn eerste volledige jaar bij Red Bull. "We willen dat hij laat zien zijn plaats in het team waard te zijn en dat het niet nodig is dat we naar een alternatief zoeken. Iedereen in het team hoopt dat hij dat doet." Van de door Red Bull dit seizoen behaalde 211 punten leverde Albon er slechts 64. "Er zijn interessante rijders op de markt", voerde Horner de druk nog wat op.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt niet meer in actie op Wimbledon. De 28-jarige Nederlander meldt zich af voor het dubbelspel, waarin hij samen met Botic van de Zandschulp zou spelen. Dat zei Griekspoor na zijn verloren partij in het enkelspel tegen de Amerikaan Jenson Brooksby.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft de goede lijn na zijn toernooiwinst op Mallorca niet weten door te trekken op Wimbledon. Twee dagen na de gewonnen finale op het Spaanse eiland ging de nummer 1 van Nederland in de eerste ronde van het grandslamtoernooi met 2-6 5-7 3-6 onderuit tegen de Amerikaan Jenson Brooksby.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zijn ongeslagen reeks op Wimbledon met veel moeite voortgezet in 2025. De tweevoudig kampioen uit Spanje was in de eerste ronde na een zware partij op een zeer warm Centre Court met 7-5 6-7 (5) 7-5 2-6 6-1 net te sterk voor de Italiaanse routinier Fabio Fognini.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - De Deense tennisser Holger Rune is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tweede ronde op Wimbledon. De mondiale nummer 8 verloor na een 2-0-voorsprong in vijf sets van de Chileense qualifier Nicolás Jarry: 6-4 6-4 5-7 3-6 4-6.
11 uur geledenWATERLOO (ANP) - Lidl-Trek aast met sprinter Jonathan Milan op de eerste gele trui in de Tour de France zaterdag in Lille. De Amerikaanse ploeg heeft verder de Deen Mattias Skjelmose mee voor het algemeen klassement.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zonder grote problemen haar eerste partij op Wimbledon doorstaan. De als eerste geplaatste tennisster versloeg de Canadese qualifier Carson Branstine in twee sets: 6-1 7-5.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens mag dinsdag al vroeg de baan op voor haar debuut op Wimbledon. De nummer 1 van Nederland vormt samen met haar Amerikaanse tegenstandster Iva Jovic om 11.00 uur (lokale tijd) de eerste partij op baan 7.
13 uur geleden