Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Albon moet zich komende GP's bewijzen bij Red Bull

Albon moet zich komende GP's bewijzen bij Red Bull

PORTIMÃO (ANP) - Alexander Albon moet de komende twee grands prix laten zien dat hij zijn plaats voor volgend jaar verdient bij het Formule 1-team van Red Bull. Dat zei teambaas Christian Horner zaterdag voorafgaand aan de kwalificatie voor de Grote Prijs van Portugal. Het team wil een sterke rijder naast Max Verstappen om nog meer dreiging uit te oefenen op Mercedes.

Horner probeert zo de druk op te voeren op de in Londen geboren Thai voor de wedstrijd van dit weekeinde, en de GP van Emilia-Romagna op het circuit van Imola. "Hij is een geliefd lid van het team, maar we moeten twee wagens hebben die elkaar amper ontlopen om het gevecht aan te gaan met Mercedes", zei Horner, die volgend jaar ook een gooi wil doen naar de constructeurstitel. "Dat is wat we moeten doen, dat is het doel."

Albon presteert niet constant in zijn eerste volledige jaar bij Red Bull. "We willen dat hij laat zien zijn plaats in het team waard te zijn en dat het niet nodig is dat we naar een alternatief zoeken. Iedereen in het team hoopt dat hij dat doet." Van de door Red Bull dit seizoen behaalde 211 punten leverde Albon er slechts 64. "Er zijn interessante rijders op de markt", voerde Horner de druk nog wat op.

Meer uit Sport

Schaatser Nuis bedankt voor NK sprint en beëindigt seizoen

HILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.

49 minuten geleden
Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

7 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

10 uur geleden
Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

18 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

20 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

21 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

22 uur geleden