Ajax wint oefenduel met Unterhaching na 2-0-achterstand
HERZOGENAURACH (ANP) - Ajax heeft in Duitsland een vriendschappelijke wedstrijd tegen SpVgg Unterhaching gewonnen. De ploeg van trainer Maurice Steijn draaide tegen de club uit de 3. Liga, het derde niveau van Duitsland, een 0-2-achterstand om in een 5-3-overwinning.
Unterhaching opende al in de 3e minuut de score en verdubbelde acht minuten voor rust de voorsprong. Brian Brobbey deed twee minuten later vanaf de strafschopstip wat terug, 1-2.
Steijn gaf na rust elf andere spelers een kans en de wisselingen betaalden zich in de tweede helft uit. Kristian Hlynsson maakte op aangeven van Branco van den Boomen de gelijkmaker, waarna Mika Godts voor de 3-2 tekende. Benjamin Tahirovic en Steven Bergwijn zorgden voor een ruime marge, voordat Unterhaching in de slotfase de 5-3 maakte.
Ajax verloor drie dagen geleden een oefenduel met Anderlecht met 3-0. Eerder bleven de Amsterdammers steken op 2-2 tegen FC Den Bosch, waarna werd gewonnen van Sjachtar Donetsk (3-0). Er volgen nog oefenduels met FC Augsburg en Borussia Dortmund. De Amsterdammers openen het seizoen in de Eredivisie op 12 augustus met een thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Heracles Almelo.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
3 minuten geledenHERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.
6 minuten geledenHERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft voetbalvedette Cristiano Ronaldo bedankt voor zijn wedstrijden in het Portugese elftal. "Hij heeft generaties geïnspireerd, miljoenen fans verenigd en de hoop en trots van Portugal naar de grootste podia gebracht", prijst de voorzitter van de wereldvoetbalbond de 41-jarige voetballer, die eerder donderdag aankondigde te stoppen bij het nationale elftal.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zijn tweede overwinning behaald in het hoofdtoernooi van de Europa League. De ploeg van trainer Dick Schreuder won in het eigen Goffertstadion met 3-1 van Omonia Nicosia uit Cyprus na twee treffers van Bryan Linssen en een van Clement Bischoff.
2 uur geledenHERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.
2 uur geledenHERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.
3 uur geleden