Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wil zich in Dortmund plaatsen voor achtste finale CL

Ajax wil zich in Dortmund plaatsen voor achtste finale CL

DORTMUND (ANP) - Ajax kan zich al in de vierde groepswedstrijd plaatsen voor de achtste finales van de Champions League. Na drie overwinningen op rij volstaat winst bij Borussia Dortmund voor een plaats bij de beste zestien ploegen van de koningsklasse. Een gelijkspel is voldoende als Sporting Portugal niet wint van Besiktas.

Ajax bezorgde Dortmund twee weken geleden in de Johan Cruijff ArenA de grootse nederlaag ooit in de Champions League (4-0). Trainer Marco Rose van de nummer 2 van de Bundesliga kan geen beroep doen op de Noorse superspits Erling Haaland. Donyell Malen is wel weer hersteld van een maaginfectie. "We gaan er alles aan doen om Ajax minder aan de bal te laten komen", zei hij. "Als dat lukt, dan hebben we zeker een goede kans op succes."

Bij Ajax is Noussair Mazraoui hersteld van een griep. De club uit Amsterdam won nog nooit de eerste vier duels in het hoofdtoernooi van de Champions League. Ajax besluit de groepsfase met een uitwedstrijd tegen Besiktas (24 november) en een thuisduel met Sporting Portugal (7 december).

De wedstrijd tussen Dortmund en Ajax begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

5 minuten geleden
Feyenoord verliest ook van NEC (2-4) en ziet PSV verder uitlopen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.

7 minuten geleden
Real Madrid wil zich openstellen voor externe investeerders

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.

2 uur geleden
Sc Heerenveen in Abe Lenstra Stadion te sterk voor AZ

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.

3 uur geleden
Advocaat (78) wil niet de oudste bondscoach op WK zijn

AMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."

6 uur geleden
Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

8 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

18 uur geleden