Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wil voor supporters ook van Feyenoord winnen

Ajax wil voor supporters ook van Feyenoord winnen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat geen spelers sparen tijdens de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord. "We weten hoe belangrijk deze wedstrijd voor onze fans is", zei trainer Erik ten Hag. "Ik kies voor een elftal waarmee we de meeste kans hebben om te winnen. We gaan ons tactisch en mentaal goed voorbereiden."

Ajax veroverde zondag de landstitel en speelt alleen voor de eer in De Kuip. Feyenoord strijdt om de vierde plaats van de ranglijst, die recht geeft op een ticket voor de nieuwe Conference League. Feyenoord moet aan de play-offs deelnemen als het als vijfde eindigt. Het elftal van trainer Dick Advocaat heeft een achterstand van 5 punten op Vitesse, de huidige nummer 4 van de ranglijst.

Ajax mist de geschorste Nicolás Tagliafico en geblesseerde Daley Blind in De Kuip. Achter de naam van Brian Brobbey staat een vraagteken. De kampioen verloor slechts 3 van de laatste 35 duels met Feyenoord. De laatste competitiewedstrijd in Rotterdam ging wel verloren (6-2).

Feyenoord mist de geschorste Steven Berghuis en Jens Toornstra. "Ik denk dat die spelers het meeste hebben bijgedragen aan de resultaten van Feyenoord", zei Ten Hag. "Maar we moeten naar ons zelf kijken. We hebben na de landstitel niet uitbundig feest kunnen vieren. Iedereen is weer fit. We willen laten zien dat we de nummer 1 van Nederland zijn."

Meer uit Voetbal

Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

1 uur geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

1 uur geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

13 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

13 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

13 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

13 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

15 uur geleden