Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax weet pas kort voor het duel met Midtjylland wie mogen spelen

Ajax weet pas kort voor het duel met Midtjylland wie mogen spelen

HERNING (ANP) - Ajax vervolgt de groepsfase van de Champions League met een uitwedstrijd tegen FC Midtjylland, aanvang 21.00 uur Trainer Erik ten Hag krijgt pas kort voor het derde duel in de poule duidelijkheid over welke spelers hij mag opstellen tegen de Deense kampioen.

Ajax arriveerde maandag zonder Dusan Tadic, Davy Klaassen, Ryan Gravenberch, doelman André Onana en de reservekeepers Maarten Stekelenburg en Dominik Kotarski in Denemarken. Een aantal van hen zijn zo goed als zeker al eerder besmet geweest met het coronavirus. Ze testen daarom nog vaak positief omdat er een restwaarde van het virus in hun bloed zit .

In Nederland en veel andere Europese landen krijgen ze dan dispensatie om te spelen. Denemarken hanteert strengere regels en laat pas mensen toe als ze een negatieve coronatest kunnen overleggen.

Trainer Erik ten Hag heeft goede hoop dat Ajax alsnog toestemming krijgt om enkele spelers naar Denemarken te laten komen. Dusan Tadic, André Onana en Ryan Gravenberch zijn volgens onbevestigde berichten maandagavond alsnog richting hun ploeggenoten in Herning gereisd omdat ze bij een hertest al negatief bleken. Zij zijn pas inzetbaar als ze ook toestemming krijgen om voor hun ploeg uit te komen.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

3 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

6 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

8 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

8 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

8 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

13 uur geleden