Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wacht nog veel werk na verloren oefenduel met FC Augsburg

Ajax wacht nog veel werk na verloren oefenduel met FC Augsburg

AUGSBURG (ANP) - Ajax wacht nog veel werk in de aanloop naar het nieuwe seizoen. De nummer 3 van afgelopen seizoen in de Eredivisie moest in de voorlaatste oefenwedstrijd de zege aan FC Augsburg laten (3-1).

Gerónimo Rulli speelde niet zijn beste wedstrijd voor Ajax. De doelman blunderde bij de 1-0, door een bal in eigen doel te werken. Na de gelijkmaker van Brian Brobbey werd de Argentijn gepasseerd door Sven Michel, die vervolgens ook een strafschop benutte die Rulli had veroorzaakt.

Ajax speelde twee weken voor de eerste competitiewedstrijd tegen Heracles Almelo niet in de sterkst mogelijke samenstelling. Trainer Maurice Steijn miste de licht geblesseerde Mohammed Kudus en Steven Berghuis. Edson Álvarez en Jorge Sánchez vieren nog vakantie na hun inspanningen met de nationale ploeg van Mexico op de Gold Cup.

Selectie

Ajax heeft de selectie ook nog niet op orde, na het vertrek van Dusan Tadic, Jurriën Timber en Calvin Bassey. De nieuwe coach Steijn wacht nog op versterkingen. Hij hoopt op twee centrale verdedigers, een middenvelder en een spits. Voor de positie centraal in de defensie is Josip Šutalo in beeld. Ajax heeft echter nog geen akkoord bereikt met Dinamo Zagreb over de komst van de mogelijke opvolger van Timber.

Steijn zag zijn ploeg op de laatste dag van een trainingskamp in Duitsland in herhaling vervallen. Net als vorige week tegen Anderlecht (3-0) gaf Ajax de doelpunten cadeau. "Ik ben hier wel ziek van", zei hij. "We missen grote kansen en krijgen te makkelijk doelpunten tegen. Die doelpunten gaan wel vallen, maar ik maak me zorgen over de manier waarop we doelpunten tegen krijgen. Dit moet echt veel beter. En er moeten ook spelers bij."

Meer uit Voetbal

Van Persie vindt rode kaart voor Hadj Moussa onterecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.

12 uur geleden
Feyenoord blijft met kleine thuiszege op sc Heerenveen koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.

12 uur geleden
FC Twente speelt na vertrek Oosting gelijk tegen NAC

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.

12 uur geleden
Bosz geniet van spektakel, maar ziet weinig goed voetbal

NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.

14 uur geleden
Go Ahead Eagles behaalt tegen Volendam eerste competitiezege

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.

14 uur geleden
PSV'er Veerman: op tv is dit misschien leuk, op het veld niet

NIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.

14 uur geleden
PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

14 uur geleden