Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verliest in Champions League kansloos (1-6) van Napoli

Ajax verliest in Champions League kansloos (1-6) van Napoli

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de groepsfase van de Champions League een bijzonder pijnlijke nederlaag geleden. De Amsterdammers waren voor eigen publiek kansloos tegen Napoli (1-6). Het was de grootste Europese nederlaag in een thuiswedstrijd ooit voor Ajax.

Mohammed Kudus bracht Ajax in de 9e minuut nog wel op voorsprong, maar Napoli leidde halverwege al met 3-1 door treffers van Giacomo Raspadori, Giovanni Di Lorenzo en Piotr Zielinski.

Na rust maakte Raspadori al snel de vierde treffer voor Napoli, waarna ook Khvicha Kvaratskhelia en Giovanni Simeone nog scoorden. Tussendoor kreeg Ajax-aanvoerder Dusan Tadic rood.

Napoli is na drie speelronden koploper in groep A met 9 punten, gevolgd door Liverpool (6), Ajax (3) en Rangers FC (0).

Volgende week woensdag treffen Napoli en Ajax elkaar weer, dan in Italiƫ.

Meer uit Voetbal

West Ham United verslaat Sunderland

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.

1 uur geleden
Ajax begint met Bounida aan thuiswedstrijd tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.

1 uur geleden
Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

2 uur geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

18 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 dag geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden