Ajax treft PEC, STVV en Rangers FC in voorbereiding
AMSTERDAM (ANP) - Ajax neemt het in de voorbereiding op het nieuwe seizoen in oefenduels op tegen PEC Zwolle, het Belgische STVV en Rangers FC uit Schotland. De Amsterdammers beginnen al op 25 juli aan het seizoen met de voorronde van de Europa League.
Ajax treft PEC op 5 juli op de Toekomst, het eigen trainingscomplex. Die oefenwedstrijd is besloten. Het duel met STVV wordt op 9 juli in het Gelderse Oldebroek gespeeld. Rangers FC is op 13 juli de tegenstander in Wezep, eveneens in Gelderland.
Ajax, dat donderdag voor het eerst trainde, gaat van 15 juli tot en met 19 juli op trainingskamp op de Wageningse Berg. Naar verwachting speelt Ajax daar ook nog twee oefenduels
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
37 minuten geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
18 uur geleden