Ajax treft PEC, STVV en Rangers FC in voorbereiding
AMSTERDAM (ANP) - Ajax neemt het in de voorbereiding op het nieuwe seizoen in oefenduels op tegen PEC Zwolle, het Belgische STVV en Rangers FC uit Schotland. De Amsterdammers beginnen al op 25 juli aan het seizoen met de voorronde van de Europa League.
Ajax treft PEC op 5 juli op de Toekomst, het eigen trainingscomplex. Die oefenwedstrijd is besloten. Het duel met STVV wordt op 9 juli in het Gelderse Oldebroek gespeeld. Rangers FC is op 13 juli de tegenstander in Wezep, eveneens in Gelderland.
Ajax, dat donderdag voor het eerst trainde, gaat van 15 juli tot en met 19 juli op trainingskamp op de Wageningse Berg. Naar verwachting speelt Ajax daar ook nog twee oefenduels
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
56 minuten geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden