Ajax-trainer Ten Hag: Sulemana aantrekkelijke speler
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is gecharmeerd van Kamaldeen Sulemana. "Hij is een aantrekkelijke speler die technisch vaardig is en op avontuur gaat en heel veel snelheid heeft", zei hij over 19-jarige aanvaller van het Deense FC Nordsjaelland.
Directeur voetbalzaken Marc Overmars reisde maandag naar Denemarken om Sulemana aan het werk te zien tegen Kopenhagen. "We moeten nu kijken of we zijn komst kunnen concretiseren", zei Ten Hag bij ESPN. "Of zijn komst mogelijk is."
Ajax nam vorig jaar Mohammed Kudus over van FC Nordsjaelland. Volgens Deense media staat Sulemana ook in de belangstelling van Manchester United en Bayer Leverkusen.
Ajax heeft nog geen beslissing genomen over de toekomst van Oussama Idrissi in Amsterdam. De club huurde de buitenspeler de afgelopen maanden van Sevilla. Ten Hag gaf hem weinig speeltijd. "Maar dat komt ook omdat hij Dusan Tadic voor zich heeft", zei hij. "Ik ben zeer tevreden over Oussama. Hij deed het uitstekend op de training en past als persoon ook bij ons."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
45 minuten geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
5 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
14 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
14 uur geleden