Ajax-trainer Ten Hag: Sulemana aantrekkelijke speler
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is gecharmeerd van Kamaldeen Sulemana. "Hij is een aantrekkelijke speler die technisch vaardig is en op avontuur gaat en heel veel snelheid heeft", zei hij over 19-jarige aanvaller van het Deense FC Nordsjaelland.
Directeur voetbalzaken Marc Overmars reisde maandag naar Denemarken om Sulemana aan het werk te zien tegen Kopenhagen. "We moeten nu kijken of we zijn komst kunnen concretiseren", zei Ten Hag bij ESPN. "Of zijn komst mogelijk is."
Ajax nam vorig jaar Mohammed Kudus over van FC Nordsjaelland. Volgens Deense media staat Sulemana ook in de belangstelling van Manchester United en Bayer Leverkusen.
Ajax heeft nog geen beslissing genomen over de toekomst van Oussama Idrissi in Amsterdam. De club huurde de buitenspeler de afgelopen maanden van Sevilla. Ten Hag gaf hem weinig speeltijd. "Maar dat komt ook omdat hij Dusan Tadic voor zich heeft", zei hij. "Ik ben zeer tevreden over Oussama. Hij deed het uitstekend op de training en past als persoon ook bij ons."
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
32 minuten geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
4 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
12 uur geleden