Ajax-trainer Ten Hag schrijft Neres nog niet af voor Atalanta
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft David Neres nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Atalanta in de Champions League. "Ik hoop nog steeds dat hij er bij is", zei hij zaterdag na het verloren thuisduel met FC Twente (1-2).
Neres liep dinsdag een enkelblessure op tijdens het uitduel met Liverpool. "De komende dagen moeten uitwijzen op hij er weer bij kan zijn", stelde Ten Hag. "We hebben nog geen eensluidende diagnose. Ik kan dus ook niet met zekerheid zeggen of zijn blessure meevalt."
Noussair Mazraoui lijkt woensdag zeker beschikbaar. "Hij was een beetje overbelast", zei Ten Hag."De kans dat hij speelt is een stuk groter dan die van Neres. Tagliafico en Schuurs halen het ook normaal gesproken wel. Die heb ik uit voorzorg en met het oog op Atalanta gewisseld.
Traoré
Ten Hag had vlak na de nederlaag nog geen informatie over de bovenbeenblessure van Lassina Traoré. De spits viel vlak voor de rust van het duel met FC Twente uit.
Ajax heeft woensdag een zege op Atalanta nodig om te overwinteren in de Champions League.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
5 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
11 uur geleden