Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag schrijft Neres nog niet af voor Atalanta

Ajax-trainer Ten Hag schrijft Neres nog niet af voor Atalanta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft David Neres nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Atalanta in de Champions League. "Ik hoop nog steeds dat hij er bij is", zei hij zaterdag na het verloren thuisduel met FC Twente (1-2).

Neres liep dinsdag een enkelblessure op tijdens het uitduel met Liverpool. "De komende dagen moeten uitwijzen op hij er weer bij kan zijn", stelde Ten Hag. "We hebben nog geen eensluidende diagnose. Ik kan dus ook niet met zekerheid zeggen of zijn blessure meevalt."

Noussair Mazraoui lijkt woensdag zeker beschikbaar. "Hij was een beetje overbelast", zei Ten Hag."De kans dat hij speelt is een stuk groter dan die van Neres. Tagliafico en Schuurs halen het ook normaal gesproken wel. Die heb ik uit voorzorg en met het oog op Atalanta gewisseld.

Traoré

Ten Hag had vlak na de nederlaag nog geen informatie over de bovenbeenblessure van Lassina Traoré. De spits viel vlak voor de rust van het duel met FC Twente uit.

Ajax heeft woensdag een zege op Atalanta nodig om te overwinteren in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Hatenboer van Telstar voor twee duels geschorst

ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.

2 uur geleden
Sportief directeur Kuntz moest weg bij HSV om ernstig wangedrag

HAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.

4 uur geleden
Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

17 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

17 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

17 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

18 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

20 uur geleden