Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag schrijft Neres nog niet af voor Atalanta

Ajax-trainer Ten Hag schrijft Neres nog niet af voor Atalanta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft David Neres nog niet afgeschreven voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Atalanta in de Champions League. "Ik hoop nog steeds dat hij er bij is", zei hij zaterdag na het verloren thuisduel met FC Twente (1-2).

Neres liep dinsdag een enkelblessure op tijdens het uitduel met Liverpool. "De komende dagen moeten uitwijzen op hij er weer bij kan zijn", stelde Ten Hag. "We hebben nog geen eensluidende diagnose. Ik kan dus ook niet met zekerheid zeggen of zijn blessure meevalt."

Noussair Mazraoui lijkt woensdag zeker beschikbaar. "Hij was een beetje overbelast", zei Ten Hag."De kans dat hij speelt is een stuk groter dan die van Neres. Tagliafico en Schuurs halen het ook normaal gesproken wel. Die heb ik uit voorzorg en met het oog op Atalanta gewisseld.

Traoré

Ten Hag had vlak na de nederlaag nog geen informatie over de bovenbeenblessure van Lassina Traoré. De spits viel vlak voor de rust van het duel met FC Twente uit.

Ajax heeft woensdag een zege op Atalanta nodig om te overwinteren in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

11 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

12 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

12 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

13 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

14 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

15 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

1 dag geleden