Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg

Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt maandag goed nieuws te krijgen uit de ziekenboeg van Ajax. Hij zag Davy Klaassen, Zakaria Labyad en Noussair Mazraoui geblesseerd uitvallen tijdens het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (5-0). "Na 24 uur weten we meestal wel of het ernstig of niet is", zei hij.

Klaassen kreeg een knie van Rai Vloet in een bovenbeen. De aanvaller van Heracles schopte ook Noussair Mazraoui hard tegen een enkel. Labyad kreeg last van zijn rechterknie. "Het deed best pijn, maar nu voel ik niets meer", zei hij. "Ik heb nog zeker geen streep gezet door het duel van woensdag met Midtjylland."

Trainer Ten Hag hoopt ook dat Antony tegen de Denen kan spelen in de Champions League. "Daar zetten we wel op in", zei hij over de Braziliaan die twee weken geleden tegen FC Utrecht een hamstringblessure opliep. "Hij heeft zaterdag gedeeltelijk met de ploeg meegetraind. Nu moeten we kijken hoe het verder afloopt. Ik ga geen risico met hem nemen. Daarvoor spelen we de komende weken te veel wedstrijden."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

45 minuten geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

58 minuten geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

1 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

3 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

4 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

10 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

12 uur geleden