Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt maandag goed nieuws te krijgen uit de ziekenboeg van Ajax. Hij zag Davy Klaassen, Zakaria Labyad en Noussair Mazraoui geblesseerd uitvallen tijdens het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (5-0). "Na 24 uur weten we meestal wel of het ernstig of niet is", zei hij.
Klaassen kreeg een knie van Rai Vloet in een bovenbeen. De aanvaller van Heracles schopte ook Noussair Mazraoui hard tegen een enkel. Labyad kreeg last van zijn rechterknie. "Het deed best pijn, maar nu voel ik niets meer", zei hij. "Ik heb nog zeker geen streep gezet door het duel van woensdag met Midtjylland."
Trainer Ten Hag hoopt ook dat Antony tegen de Denen kan spelen in de Champions League. "Daar zetten we wel op in", zei hij over de Braziliaan die twee weken geleden tegen FC Utrecht een hamstringblessure opliep. "Hij heeft zaterdag gedeeltelijk met de ploeg meegetraind. Nu moeten we kijken hoe het verder afloopt. Ik ga geen risico met hem nemen. Daarvoor spelen we de komende weken te veel wedstrijden."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
11 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
34 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
2 uur geleden