Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg

Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt maandag goed nieuws te krijgen uit de ziekenboeg van Ajax. Hij zag Davy Klaassen, Zakaria Labyad en Noussair Mazraoui geblesseerd uitvallen tijdens het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (5-0). "Na 24 uur weten we meestal wel of het ernstig of niet is", zei hij.

Klaassen kreeg een knie van Rai Vloet in een bovenbeen. De aanvaller van Heracles schopte ook Noussair Mazraoui hard tegen een enkel. Labyad kreeg last van zijn rechterknie. "Het deed best pijn, maar nu voel ik niets meer", zei hij. "Ik heb nog zeker geen streep gezet door het duel van woensdag met Midtjylland."

Trainer Ten Hag hoopt ook dat Antony tegen de Denen kan spelen in de Champions League. "Daar zetten we wel op in", zei hij over de Braziliaan die twee weken geleden tegen FC Utrecht een hamstringblessure opliep. "Hij heeft zaterdag gedeeltelijk met de ploeg meegetraind. Nu moeten we kijken hoe het verder afloopt. Ik ga geen risico met hem nemen. Daarvoor spelen we de komende weken te veel wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

6 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

8 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden