Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg

Ajax-trainer Ten Hag hoopt op goed nieuws uit ziekenboeg

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt maandag goed nieuws te krijgen uit de ziekenboeg van Ajax. Hij zag Davy Klaassen, Zakaria Labyad en Noussair Mazraoui geblesseerd uitvallen tijdens het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (5-0). "Na 24 uur weten we meestal wel of het ernstig of niet is", zei hij.

Klaassen kreeg een knie van Rai Vloet in een bovenbeen. De aanvaller van Heracles schopte ook Noussair Mazraoui hard tegen een enkel. Labyad kreeg last van zijn rechterknie. "Het deed best pijn, maar nu voel ik niets meer", zei hij. "Ik heb nog zeker geen streep gezet door het duel van woensdag met Midtjylland."

Trainer Ten Hag hoopt ook dat Antony tegen de Denen kan spelen in de Champions League. "Daar zetten we wel op in", zei hij over de Braziliaan die twee weken geleden tegen FC Utrecht een hamstringblessure opliep. "Hij heeft zaterdag gedeeltelijk met de ploeg meegetraind. Nu moeten we kijken hoe het verder afloopt. Ik ga geen risico met hem nemen. Daarvoor spelen we de komende weken te veel wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

48 minuten geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

58 minuten geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

1 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

2 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

3 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

4 uur geleden
Depay niet naar Oranje na informatie medische staf Corinthians

ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).

5 uur geleden