Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax tegen Napoli weer in vaste Champions League-opstelling

Ajax tegen Napoli weer in vaste Champions League-opstelling

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder van Ajax keert dinsdag tegen Napoli terug naar zijn vaste Champions League-opstelling. De Amsterdammers beginnen met dezelfde elf basisspelers als in de vorige twee groepswedstrijden, tegen Rangers FC (4-0 winst) en Liverpool (2-1 verlies).

Oranje-internationals Steven Bergwijn en Steven Berghuis startten zaterdag in de Eredivisie tegen Go Ahead Eagles (1-1) op de reservebank, net als middenvelder Edson Álvarez en spits Mohammed Kudus. Dat viertal start tegen Napoli, wat ten koste gaat van middenvelders Florian Grillitsch en Davy Klaassen en aanvallers Lucas Ocampos en Brian Brobbey.

Bij Napoli heeft trainer Luciano Spalletti oud-PSV'er Hirving Lozano een basisplaats gegeven. De Mexicaan begint in de Johan Cruijff ArenA als rechtsbuiten. Afgelopen weekeinde was Lozano, in de door Napoli met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Torino, nog invaller.

Koploper

Napoli is na twee speelronden koploper in groep A van de Champions League met 6 punten. Liverpool en Ajax hebben 3 punten en Rangers FC is puntloos. In de Italiaanse Serie A staat Napoli ook bovenaan.

Opstellingen: Ajax: Pasveer; Rensch, Timber, Bassey en Blind; Álvarez, Berghuis en Taylor; Tadic, Kudus en Bergwijn.

Napoli: Meret; Di Lorenzo, Kim Min-jae, Rrahmani en Olivera; Zambo Anguissa, Lobotka en Zielinski; Lozano, Raspadori en Kvaratskhelia.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

2 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

3 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

3 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

3 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

4 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

4 uur geleden