Ajax tegen Go Ahead zonder internationals Bergwijn en Berghuis
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles zonder Steven Berghuis en Steven Bergwijn. De twee internationals van Oranje zitten in de Johan Cruijff ArenA op de reservebank. Datzelfde geldt voor middenvelder Edson Álvarez en spits Mohammed Kudus. Het viertal was de vorige competitiewedstrijd, die met 2-1 werd verloren van AZ, nog wel basisspeler.
Trainer Alfred Schreuder liet de afgelopen week al weten te willen gaan rouleren. Dinsdag wacht in de Champions League het thuisduel met Napoli.
De Oostenrijkse middenvelder Florian Grillitsch en de Argentijnse buitenspeler Lucas Ocampos hebben voor het eerst een basisplaats bij Ajax. Brian Brobbey vervangt Kudus in de spits en ook middenvelder Davy Klaassen mag dit keer vanaf het begin meedoen.
Ajax zag eerder op zaterdag PSV met 3-0 verliezen van SC Cambuur en kan daardoor bij een resultaat tegen Go Ahead afstand nemen van de Eindhovenaren.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
13 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
14 uur geleden