Ajax tegen Go Ahead zonder internationals Bergwijn en Berghuis
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles zonder Steven Berghuis en Steven Bergwijn. De twee internationals van Oranje zitten in de Johan Cruijff ArenA op de reservebank. Datzelfde geldt voor middenvelder Edson Álvarez en spits Mohammed Kudus. Het viertal was de vorige competitiewedstrijd, die met 2-1 werd verloren van AZ, nog wel basisspeler.
Trainer Alfred Schreuder liet de afgelopen week al weten te willen gaan rouleren. Dinsdag wacht in de Champions League het thuisduel met Napoli.
De Oostenrijkse middenvelder Florian Grillitsch en de Argentijnse buitenspeler Lucas Ocampos hebben voor het eerst een basisplaats bij Ajax. Brian Brobbey vervangt Kudus in de spits en ook middenvelder Davy Klaassen mag dit keer vanaf het begin meedoen.
Ajax zag eerder op zaterdag PSV met 3-0 verliezen van SC Cambuur en kan daardoor bij een resultaat tegen Go Ahead afstand nemen van de Eindhovenaren.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
5 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
11 uur geleden