Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax stemt trainer Ten Hag tevreden tegen Willem II

Ajax stemt trainer Ten Hag tevreden tegen Willem II

AMSTERDAM (ANP) - Erik ten Hag was een tevreden trainer na de ruime zege van Ajax op Willem II (5-0). "Ik denk dat we de wedstrijd goed hebben aangenomen", zei hij. "We speelden in een hoog tempo, met veel dynamiek en beweging. Vooral in de eerste 35 minuten was ons spel prima."

Ajax won voor de zevende keer dit seizoen een competitiewedstrijd met een marge van minimaal vijf doelpunten. Ajax bleef ook voor de zevende keer op rij zonder tegentreffer in de Eredivisie. "We hebben Willem II volgens mij overklast", zei Ten Hag. "Ik hoorde net dat ze nul keer op ons doel hebben geschoten. Dat zegt wel genoeg."

Steven Berghuis begon op de bank bij Ajax. "Hij is voor de tweede keer vader geworden", zei Ten Hag. "En hij had eergisteren een lange nacht in het ziekenhuis. Hij heeft woensdag ook niet getraind en we hebben met Davy Klaassen een goede vervanger. We zijn de maand december goed begonnen. Dit moeten we volhouden."

Meer uit Voetbal

Ghanees Partey verliest beroep en mist WK-duel met Panama

OTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.

1 uur geleden
Frankrijk en Mbappé maken pas na rust indruk bij zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Frankrijk heeft zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal met 3-1 gewonnen van Senegal. De ploeg van bondscoach Didier Deschamps maakte in het New York New Jersey Stadium voor rust zijn reputatie als een van de grote kanshebbers op de titel niet waar, maar had geluk dat Senegal vergat te profiteren van het matige optreden.

1 uur geleden
Neymar traint individueel bij Brazilië na kuitblessure

EAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - De Braziliaanse sterspeler Neymar heeft voor het eerst tijdens het WK voetbal op het veld getraind. De 34-jarige aanvaller is herstellende van een kuitblessure, die hij eind mei opliep. Hij miste daardoor het gelijkspel tegen Marokko van zondag (1-1).

1 uur geleden
Bondscoach stuntploeg Kaapverdië: 'kleine landen' horen op het WK

ATLANTA (ANP) - Een trotse bondscoach Pedro Leitão Brito vindt dat Kaapverdië bewezen heeft dat zogenoemde 'kleinere' teams iets toevoegen op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De voetbalwereld kent steeds minder grenzen", genoot hij nog even na van de stunt maandag tegen Europees kampioen Spanje (0-0). "Kleinere landen zonder indrukwekkende erelijst hebben net zo goed het recht om het op te nemen tegen teams van een hoger niveau."

5 uur geleden
NEC bevestigt vertrek doelman Cillessen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het vertrek van doelman Jasper Cillessen bevestigd. De 37-jarige oud-international maakte maandag op Instagram al bekend dat hij niet inging op een aanbieding om zijn contract met één jaar te verlengen.

7 uur geleden
Verdediger Rüdiger verlengt aflopende contract bij Real tot 2027

MADRID (ANP) - Antonio Rüdiger heeft zijn aflopende contract bij Real Madrid met een jaar verlengd tot medio 2027. Dat meldt de voetbalclub uit de Spaanse hoofdstad dinsdag.

11 uur geleden
Franse nummer 2 Lens stelt Duitser Toppmöller aan als trainer

LENS (ANP/DPA) - RC Lens heeft de Duitser Dino Toppmöller aangesteld als nieuwe trainer. De Franse nummer 2 van afgelopen seizoen raakte succescoach Pierre Sage maandag kwijt aan Crystal Palace. Toppmöller heeft voor twee seizoenen getekend bij de Champions League-deelnemer van komend seizoen.

14 uur geleden