Ajax stemt trainer Ten Hag tevreden tegen Willem II
AMSTERDAM (ANP) - Erik ten Hag was een tevreden trainer na de ruime zege van Ajax op Willem II (5-0). "Ik denk dat we de wedstrijd goed hebben aangenomen", zei hij. "We speelden in een hoog tempo, met veel dynamiek en beweging. Vooral in de eerste 35 minuten was ons spel prima."
Ajax won voor de zevende keer dit seizoen een competitiewedstrijd met een marge van minimaal vijf doelpunten. Ajax bleef ook voor de zevende keer op rij zonder tegentreffer in de Eredivisie. "We hebben Willem II volgens mij overklast", zei Ten Hag. "Ik hoorde net dat ze nul keer op ons doel hebben geschoten. Dat zegt wel genoeg."
Steven Berghuis begon op de bank bij Ajax. "Hij is voor de tweede keer vader geworden", zei Ten Hag. "En hij had eergisteren een lange nacht in het ziekenhuis. Hij heeft woensdag ook niet getraind en we hebben met Davy Klaassen een goede vervanger. We zijn de maand december goed begonnen. Dit moeten we volhouden."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
7 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
7 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
7 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
11 uur geleden