Ajax stemt trainer Ten Hag tevreden tegen Willem II
AMSTERDAM (ANP) - Erik ten Hag was een tevreden trainer na de ruime zege van Ajax op Willem II (5-0). "Ik denk dat we de wedstrijd goed hebben aangenomen", zei hij. "We speelden in een hoog tempo, met veel dynamiek en beweging. Vooral in de eerste 35 minuten was ons spel prima."
Ajax won voor de zevende keer dit seizoen een competitiewedstrijd met een marge van minimaal vijf doelpunten. Ajax bleef ook voor de zevende keer op rij zonder tegentreffer in de Eredivisie. "We hebben Willem II volgens mij overklast", zei Ten Hag. "Ik hoorde net dat ze nul keer op ons doel hebben geschoten. Dat zegt wel genoeg."
Steven Berghuis begon op de bank bij Ajax. "Hij is voor de tweede keer vader geworden", zei Ten Hag. "En hij had eergisteren een lange nacht in het ziekenhuis. Hij heeft woensdag ook niet getraind en we hebben met Davy Klaassen een goede vervanger. We zijn de maand december goed begonnen. Dit moeten we volhouden."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
1 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
1 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
5 uur geleden