Ajax staakt onderhandelingen met geschorste doelman Onana
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de onderhandelingen met doelman André Onana over verlenging van zijn in de zomer van 2022 aflopende contract stopgezet. Dat vertelde directeur voetbalzaken Marc Overmars vlak voor de KNVB-bekerfinale tegen Vitesse voor de camera van ESPN.
Onana zit op dit moment een dopingschorsing van 1 jaar uit. Hij hoopt op strafvermindering en is naar het internationaal sporttribunaal CAS gestapt. Daar zal zijn zaak vermoedelijk komende zomer worden behandeld.
Als Onana geen strafvermindering krijgt, dan is hij pas februari volgend jaar weer beschikbaar voor Ajax. Een paar maanden later is hij transfervrij. Overmars sprak onlangs nog de hoop uit dat de keeper uit Kameroen zijn verbintenis tot 2023 of 2024 ging verlengen.
Volgens Overmars bestaat de kans Onana in de zomer van 2022 transfervrij bij Ajax vertrekt. "Dat zou kunnen", zei hij. "Maar misschien probeert hij in juli al een transfer te maken. Het is jammer dat we er niet uitkomen."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
53 minuten geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
19 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
22 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
22 uur geleden