Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax speelt thuisduel met Vitesse later vanwege Champions League

Ajax speelt thuisduel met Vitesse later vanwege Champions League

ZEIST (ANP) - Ajax heeft met succes gevraagd of de thuiswedstrijd tegen Vitesse van zaterdag 29 oktober anderhalve week later kan worden gespeeld. Zo kunnen de Amsterdammers zich met meer rust voorbereiden op het laatste groepsduel in de Champions League bij Rangers FC, op dinsdag 1 november. Ajax - Vitesse is nu op woensdag 9 november om 20.00 uur.

Daardoor spelen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard op 29 oktober vroeger tegen elkaar, om 18.45 uur in plaats van om 20.00 uur. Eerder werd Feyenoord - SC Cambuur uit dat weekend op verzoek van de Rotterdammers al verplaatst naar 10 november. Ook daarvoor was een Europees duel de reden. Van AZ en PSV hoefden hun Eredivisieduels niet verplaatst te worden, aldus de KNVB.

Voor Ajax wordt woensdag mogelijk al duidelijk of het duel met Rangers nog gaat over overwintering in de Champions League. Met nog drie wedstrijden te gaan hebben de Amsterdammers 3 punten, minder dan Napoli (9) en Liverpool (6), maar wel meer dan de nog puntloze Schotten. De beste twee teams blijven in de Champions League, de nummer 3 speelt na de winter in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

1 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

2 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

3 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

4 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

5 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

5 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

6 uur geleden