Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax speelt op 23 februari uitwedstrijd tegen Benfica in CL

Ajax speelt op 23 februari uitwedstrijd tegen Benfica in CL

AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de achtste finales van de Champions League op woensdag 23 februari met een uitwedstrijd tegen Benfica. De return om een plek bij de laatste acht in de koningsklasse van het Europese clubvoetbal met de huidige nummer 3 van Portugal is voor dinsdag 15 maart in de Johan Cruijff ArenA op de agenda gezet.

Ajax laat weten dat het voorlopig niet met de kaartverkoop voor het thuisduel met Benfica begint. "Het is in verband met de coronamaatregelen nog niet duidelijk of er publiek bij het thuisduel kan zijn", stelt de club uit Amsterdam. "Een eventuele kaartverkoop zal dus plaatsvinden zodra daarover meer bekend is."

Ajax werd aanvankelijk aan Internazionale gekoppeld, maar de loting moest over na fouten door technische problemen. Benfica schakelde eerder dit seizoen PSV uit in de play-offs voor een plek in de groepsfase van de Champions League. De club eindigde achter Bayern München, maar voor FC Barcelona, als tweede in de poule van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

7 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

7 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

7 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

7 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

8 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

9 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

10 uur geleden