Ajax speelt op 23 februari uitwedstrijd tegen Benfica in CL
AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de achtste finales van de Champions League op woensdag 23 februari met een uitwedstrijd tegen Benfica. De return om een plek bij de laatste acht in de koningsklasse van het Europese clubvoetbal met de huidige nummer 3 van Portugal is voor dinsdag 15 maart in de Johan Cruijff ArenA op de agenda gezet.
Ajax laat weten dat het voorlopig niet met de kaartverkoop voor het thuisduel met Benfica begint. "Het is in verband met de coronamaatregelen nog niet duidelijk of er publiek bij het thuisduel kan zijn", stelt de club uit Amsterdam. "Een eventuele kaartverkoop zal dus plaatsvinden zodra daarover meer bekend is."
Ajax werd aanvankelijk aan Internazionale gekoppeld, maar de loting moest over na fouten door technische problemen. Benfica schakelde eerder dit seizoen PSV uit in de play-offs voor een plek in de groepsfase van de Champions League. De club eindigde achter Bayern München, maar voor FC Barcelona, als tweede in de poule van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
32 minuten geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
4 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
5 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
18 uur geleden