Ajax speelt op 23 februari uitwedstrijd tegen Benfica in CL
AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de achtste finales van de Champions League op woensdag 23 februari met een uitwedstrijd tegen Benfica. De return om een plek bij de laatste acht in de koningsklasse van het Europese clubvoetbal met de huidige nummer 3 van Portugal is voor dinsdag 15 maart in de Johan Cruijff ArenA op de agenda gezet.
Ajax laat weten dat het voorlopig niet met de kaartverkoop voor het thuisduel met Benfica begint. "Het is in verband met de coronamaatregelen nog niet duidelijk of er publiek bij het thuisduel kan zijn", stelt de club uit Amsterdam. "Een eventuele kaartverkoop zal dus plaatsvinden zodra daarover meer bekend is."
Ajax werd aanvankelijk aan Internazionale gekoppeld, maar de loting moest over na fouten door technische problemen. Benfica schakelde eerder dit seizoen PSV uit in de play-offs voor een plek in de groepsfase van de Champions League. De club eindigde achter Bayern München, maar voor FC Barcelona, als tweede in de poule van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
8 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
8 uur geleden