Ajax speelt op 23 februari uitwedstrijd tegen Benfica in CL
AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de achtste finales van de Champions League op woensdag 23 februari met een uitwedstrijd tegen Benfica. De return om een plek bij de laatste acht in de koningsklasse van het Europese clubvoetbal met de huidige nummer 3 van Portugal is voor dinsdag 15 maart in de Johan Cruijff ArenA op de agenda gezet.
Ajax laat weten dat het voorlopig niet met de kaartverkoop voor het thuisduel met Benfica begint. "Het is in verband met de coronamaatregelen nog niet duidelijk of er publiek bij het thuisduel kan zijn", stelt de club uit Amsterdam. "Een eventuele kaartverkoop zal dus plaatsvinden zodra daarover meer bekend is."
Ajax werd aanvankelijk aan Internazionale gekoppeld, maar de loting moest over na fouten door technische problemen. Benfica schakelde eerder dit seizoen PSV uit in de play-offs voor een plek in de groepsfase van de Champions League. De club eindigde achter Bayern München, maar voor FC Barcelona, als tweede in de poule van de Champions League.
Meer uit Voetbal
GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
28 minuten geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
58 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
20 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
1 dag geleden