Ajax sluit trip op Curaçao af met ruime zege
WILLEMSTAD (ANP) - Ajax heeft in het SDK-stadion van Willemstad een vriendschappelijke wedstrijd tegen Team Curaçao met 5-1 gewonnen. De Amsterdammers sloten daarmee hun trip naar het Caribische eiland af. Het gelegenheidsteam stond onder leiding van Dean Gorré en bestond uit Curaçaose spelers die actief zijn op het eiland zelf en Curaçaoënaars die in andere landen voetballen.
Vier van de vijf doelpunten van de landskampioen werden gemaakt door Christian Rasmussen, de Deense spits van Jong Ajax. Mohamed Ihattaren scoorde eenmaal.
In de Curaçaose selectie troffen zij Ar'jany Martha, de vleugelaanvaller die normaal hun teamgenoot is bij Jong Ajax.
De trip was onderdeel van een overeenkomst die Ajax in 2020 sloot met het Curaçaose toerismebureau CTB. Het eiland prijkt sinds die tijd ook op de mouw van de shirts van de club. Ajax-spelers gaven de afgelopen week diverse clinics.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
11 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
33 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
1 uur geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
1 uur geledenDOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.
1 uur geledenLECCE (ANP) - Internazionale heeft drie dagen na de zware nederlaag in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Bodø/Glimt (3-1) een moeizame zege geboekt bij Lecce. De koploper van de Serie A won dankzij twee late doelpunten met 2-0 van de nummer 17.
1 uur geleden