Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax opent de Champions League tegen Sporting in Lissabon

Ajax opent de Champions League tegen Sporting in Lissabon

LISSABON (ANP) - Ajax trapt het nieuwe seizoen van de Champions League af met een uitwedstrijd tegen Sporting Portugal. Na twee gemiste pogingen op rij, wil de club uit Amsterdam dit seizoen heel graag wel overwinteren in de koningsklasse van het Europese clubvoetbal.

Ajax, dat deze zomer geen basisspeler verloor, mist de geblesseerde Davy Klaassen in Estádio José Alvalade. De middenvelder is met een liesblessure teruggekeerd van het Nederlands elftal en zal waarschijnlijk worden vervangen door Steven Berghuis. Maarten Stekelenburg is wel voldoende fit om het doel te verdedigen.

Trainer Erik ten Hag wilde dinsdag nog niet zeggen of Daley Blind of Nicolás Tagliafico als linksback start. Hij erkende dat Sébastien Haller in vorm is, maar ook dat Dusan Tadic zich in Europese wedstrijden heeft bewezen als centrumspits.

Sporting mist de de geblesseerde topscorer Pedro Gonçalves en geschorste aanvoerder Sebastián Coates. De wedstrijd tussen de kampioenen van Portugal en Nederland begint om 21.00 uur. Ajax wordt gesteund door 1200 fans in Lissabon.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

1 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

2 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

2 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

2 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

4 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

5 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

5 uur geleden