Ajax met Traoré, Klaiber en Promes tegen FC Twente
AMSTERDAM (ANP) - Lassina Traoré keert zaterdag terug in de basisformatie van Ajax. De spits begint om 20.00 uur aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente.
Traoré mocht afgelopen dinsdag slechts invallen tegen Liverpool in de Champions League. Op Anfield begon Ajax met Dusan Tadic als centrumaanvaller. Quincy Promes mag ook weer eens starten. Hij speelt op de positie van Antony, die wordt gespaard voor het belangrijke duel van woensdag met Atalanta in de Champions League. Sean Klaiber vervangt rechtsback Noussair Mazraoui, die niet helemaal fit is.
David Neres maakt geen deel uit van de selectie van Ajax voor het duel met FC Twente. De Braziliaanse aanvaller viel dinsdag geblesseerd uit. Hij landde woensdag op Schiphol met een brace om een onderbeen. Ajax heeft nog niet laten weten hoe ernstig de blessure van Neres is.
Opstelling Ajax: Onana; Klaiber, Schuurs, Blind en Tagliafico; Klaassen, Labyad en Gravenberch; Promes. Traoré en Tadic.
Meer uit Voetbal
MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
44 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
11 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
14 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 dag geleden