Ajax met nagenoeg fitte selectie tegen Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag verwacht dat hij dinsdag met een nagenoeg fitte selectie aan de uitwedstrijd tegen Liverpool kan beginnen. "We moeten nog trainen zo", zei hij. "Maar zoals het er nu uitziet, kan iedereen die mee is spelen."
Ten Hag verwacht dat hij alleen de al langer geblesseerde Mohammed Kudus moet missen op een leeg Anfield. Daley Blind lijkt hersteld van de pijntjes die hem zaterdag de uitwedstrijd tegen FC Emmen kostten. Ook Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch zijn weer fit. Zij lieten zich vervangen tegen Emmen."
Ten Hag wilde zijn basisploeg voor de vijfde groepswedstrijd niet prijsgeven. "Dat ziet iedereen dinsdag wel", zei hij. Grote vraag is of hij opnieuw met Lassina Traoré als spits start of voor een voorhoede bestaande uit Dusan Tadic, David Neres en Antony kiest
Ajax kan zich na een nederlaag bij Liverpool ook nog voor de achtste finales van de Champions League plaatsen. Een zege in de laatste groepswedstrijd tegen Atalanta volstaat altijd voor een plaats bij de laatste zestien. "We zullen de stand van de andere wedstrijd tussen Atalanta en Midtjylland goed in de gaten houden", zei Ten Hag. "Het kan zijn dat we moeten winnen van Liverpool om in de laatste wedstrijd tegen Atalanta voldoende te hebben aan een gelijkspel."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
1 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.
4 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
20 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
20 uur geleden