Ajax met nagenoeg fitte selectie tegen Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag verwacht dat hij dinsdag met een nagenoeg fitte selectie aan de uitwedstrijd tegen Liverpool kan beginnen. "We moeten nog trainen zo", zei hij. "Maar zoals het er nu uitziet, kan iedereen die mee is spelen."
Ten Hag verwacht dat hij alleen de al langer geblesseerde Mohammed Kudus moet missen op een leeg Anfield. Daley Blind lijkt hersteld van de pijntjes die hem zaterdag de uitwedstrijd tegen FC Emmen kostten. Ook Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch zijn weer fit. Zij lieten zich vervangen tegen Emmen."
Ten Hag wilde zijn basisploeg voor de vijfde groepswedstrijd niet prijsgeven. "Dat ziet iedereen dinsdag wel", zei hij. Grote vraag is of hij opnieuw met Lassina Traoré als spits start of voor een voorhoede bestaande uit Dusan Tadic, David Neres en Antony kiest
Ajax kan zich na een nederlaag bij Liverpool ook nog voor de achtste finales van de Champions League plaatsen. Een zege in de laatste groepswedstrijd tegen Atalanta volstaat altijd voor een plaats bij de laatste zestien. "We zullen de stand van de andere wedstrijd tussen Atalanta en Midtjylland goed in de gaten houden", zei Ten Hag. "Het kan zijn dat we moeten winnen van Liverpool om in de laatste wedstrijd tegen Atalanta voldoende te hebben aan een gelijkspel."
Meer uit Voetbal
SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
18 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
19 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
21 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
22 uur geleden