Ajax met nagenoeg fitte selectie tegen Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag verwacht dat hij dinsdag met een nagenoeg fitte selectie aan de uitwedstrijd tegen Liverpool kan beginnen. "We moeten nog trainen zo", zei hij. "Maar zoals het er nu uitziet, kan iedereen die mee is spelen."
Ten Hag verwacht dat hij alleen de al langer geblesseerde Mohammed Kudus moet missen op een leeg Anfield. Daley Blind lijkt hersteld van de pijntjes die hem zaterdag de uitwedstrijd tegen FC Emmen kostten. Ook Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch zijn weer fit. Zij lieten zich vervangen tegen Emmen."
Ten Hag wilde zijn basisploeg voor de vijfde groepswedstrijd niet prijsgeven. "Dat ziet iedereen dinsdag wel", zei hij. Grote vraag is of hij opnieuw met Lassina Traoré als spits start of voor een voorhoede bestaande uit Dusan Tadic, David Neres en Antony kiest
Ajax kan zich na een nederlaag bij Liverpool ook nog voor de achtste finales van de Champions League plaatsen. Een zege in de laatste groepswedstrijd tegen Atalanta volstaat altijd voor een plaats bij de laatste zestien. "We zullen de stand van de andere wedstrijd tussen Atalanta en Midtjylland goed in de gaten houden", zei Ten Hag. "Het kan zijn dat we moeten winnen van Liverpool om in de laatste wedstrijd tegen Atalanta voldoende te hebben aan een gelijkspel."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
21 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
23 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
23 uur geleden