Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax met nagenoeg fitte selectie tegen FC Utrecht

Ajax met nagenoeg fitte selectie tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Met een nagenoeg fitte selectie wil Ajax donderdagavond de voorlaatste hindernis naar het kampioenschap nemen. Als de koploper van de Eredivisie FC Utrecht verslaat in de Johan Cruijff ArenA, dan kan het zondag in het thuisduel met AZ de 35e landstitel veiligstellen.

Trainer Erik ten Hag beschikt over een nagenoeg fitte selectie in de aanloop naar het duel met zijn oude club uit de Domstad. Alleen de geblesseerde Daley Blind en André Onana (dopingschorsing) zijn er niet bij. "Met Daley gaat het goed", zei Ten Hag over de international die aan een enkel is geopereerd. "Al heb ik zelden een chirurg horen zeggen dat zijn operatie slecht is verlopen. Het is nog te vroeg om te zeggen of hij het EK nog kan halen. Met zijn blessure zal dat er denk ik om hangen."

Ten Hag benadrukt dat het duel met FC Utrecht geen tussendoortje is op weg naar de mogelijke kampioenswedstrijd van zondag tegen AZ, op de geboortedag van Johan Cruijff. "Want dan schieten we ons zelf in de voet", waarschuwde hij. "FC Utrecht heeft na de winterstop denk ik op Ajax en AZ na de meeste punten gehaald."

Ajax heeft de afgelopen dagen genoten van de winst van de KNVB-beker. "Vanwege corona was er zondagavond niemand die op ons wachtte", verwees Ten Hag naar de winst op Vitesse in de finale (2-1). "We zijn daardoor veel langer in de kleedkamer gebleven. We hebben het echt samen gevierd. Ik heb met genoegen zitten kijken hoe hechte groep we weer hebben. Het was jammer dat we met drie bussen terug naar Amsterdam moesten, vanwege coronaregels. Maar de blijdschap was enorm, ook maandag nog. De beker is een belangrijke prijs. Die wilden we winnen. "

Meer uit Voetbal

Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

1 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

1 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

1 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

4 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

4 uur geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

5 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

5 uur geleden