Ajax loot mee voor achtste finales van Champions League
NYON (ANP) - Ajax wordt vanaf 12.00 uur tijdens de loting aan een tegenstander voor de achtste finales van de Champions League gekoppeld. Paris-Saint Germain, Atlético Madrid, Internazionale, Benfica, Red Bull Salzburg, Chelsea en Villarreal zijn de mogelijke tegenstanders van de club uit Amsterdam.
Ajax speelt op 15, 16, 22 of 23 februari eerst een uitwedstrijd. De return volgt op 8, 9, 15 of 16 maart in de Johan Cruijff ArenA. Ploegen uit hetzelfde land treffen elkaar nog niet in de achtste finales. Chelsea kan daardoor alleen maar tegen Ajax, Bayern München, Real Madrid en Lille loten.
PSV loot vanaf 14.00 uur voor de tussenronde van de Conference League. De ploeg uit Eindhoven kan Maccabi Tel Aviv, Partizan Belgrado, Bodø/Glimt, Randers, Slavia Praag, PAOK Saloniki en FK Qarabag treffen.
Sparta Praag, Leicester City, Fenerbahçe, Olympique Marseille, FC Midtjylland, Celtic en Rapid Wien zijn de mogelijke tegenstanders van Vitesse in de tussenronde van de Conference League. De club uit Arnhem is nog wel in afwachting van een uitspraak van de tuchtcommissie van UEFA , die moet bepalen of Vitesse of Tottenham Hotspur aan de tussenronde mag deelnemen. De UEFA heeft al wel bepaald dat het afgelaste duel tussen de Spurs en Stade Rennes niet meer wordt ingehaald, na coronaperikelen bij de club uit Londen.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
11 uur geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
12 uur geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
1 dag geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 dag geleden