Ajax loot mee voor achtste finales van Champions League
NYON (ANP) - Ajax wordt vanaf 12.00 uur tijdens de loting aan een tegenstander voor de achtste finales van de Champions League gekoppeld. Paris-Saint Germain, Atlético Madrid, Internazionale, Benfica, Red Bull Salzburg, Chelsea en Villarreal zijn de mogelijke tegenstanders van de club uit Amsterdam.
Ajax speelt op 15, 16, 22 of 23 februari eerst een uitwedstrijd. De return volgt op 8, 9, 15 of 16 maart in de Johan Cruijff ArenA. Ploegen uit hetzelfde land treffen elkaar nog niet in de achtste finales. Chelsea kan daardoor alleen maar tegen Ajax, Bayern München, Real Madrid en Lille loten.
PSV loot vanaf 14.00 uur voor de tussenronde van de Conference League. De ploeg uit Eindhoven kan Maccabi Tel Aviv, Partizan Belgrado, Bodø/Glimt, Randers, Slavia Praag, PAOK Saloniki en FK Qarabag treffen.
Sparta Praag, Leicester City, Fenerbahçe, Olympique Marseille, FC Midtjylland, Celtic en Rapid Wien zijn de mogelijke tegenstanders van Vitesse in de tussenronde van de Conference League. De club uit Arnhem is nog wel in afwachting van een uitspraak van de tuchtcommissie van UEFA , die moet bepalen of Vitesse of Tottenham Hotspur aan de tussenronde mag deelnemen. De UEFA heeft al wel bepaald dat het afgelaste duel tussen de Spurs en Stade Rennes niet meer wordt ingehaald, na coronaperikelen bij de club uit Londen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
6 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
8 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
8 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.
10 uur geleden