Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax kan met weer fitte Timber tegen Benfica spelen

Ajax kan met weer fitte Timber tegen Benfica spelen

LISSABON (ANP) - Jurriën Timber is op tijd fit voor de uitwedstrijd van Ajax woensdagavond tegen Benfica in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit na zijn doelpunt tegen Willem II (0-1). "Maar hij is weer helemaal hersteld", zei trainer Erik ten Hag.

Ajax is voor velen favoriet om het tweeluik met de huidige nummer 3 van de Portugese competitie te winnen. "Maar daar kan ik niet zo veel mee", zei Ten Hag. "Benfica moet in eigen land vaak het spel maken. Nu kunnen ze zich op ons instellen. Daar zijn ze erg goed in. Ze kunnen heel snel omschakelen. We zullen daar heel attent op moeten zijn."

Ten Hag wilde zijn basisformatie voor de eerste confrontatie met Benfica in de achtste finales zoals gebruikelijk niet prijsgeven. Maar de verwachting is dat Steven Berghuis links op het middenveld opnieuw de voorkeur krijgt boven Ryan Gravenberch.

Blessure

Nicolás Taglifico keert terug in de selectie van Ajax, na een lichte blessure. Voor Brian Brobbey komt het duel in Lissabon nog te vroeg. "Hij ligt op schema", zei Ten Hag. "Maar het is nog te vroeg om een datum voor zijn rentree te noemen."

Zakaria Labyad, Maarten Stekelenburg en Sean Klaiber ontbreken wegens blessures al langer bij Ajax.

Vermoedelijke opstelling Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Klaassen en Berghuis; Antony, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

8 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

8 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

11 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

11 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

13 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

14 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

14 uur geleden