Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax kan met weer fitte Timber tegen Benfica spelen

Ajax kan met weer fitte Timber tegen Benfica spelen

LISSABON (ANP) - Jurriën Timber is op tijd fit voor de uitwedstrijd van Ajax woensdagavond tegen Benfica in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit na zijn doelpunt tegen Willem II (0-1). "Maar hij is weer helemaal hersteld", zei trainer Erik ten Hag.

Ajax is voor velen favoriet om het tweeluik met de huidige nummer 3 van de Portugese competitie te winnen. "Maar daar kan ik niet zo veel mee", zei Ten Hag. "Benfica moet in eigen land vaak het spel maken. Nu kunnen ze zich op ons instellen. Daar zijn ze erg goed in. Ze kunnen heel snel omschakelen. We zullen daar heel attent op moeten zijn."

Ten Hag wilde zijn basisformatie voor de eerste confrontatie met Benfica in de achtste finales zoals gebruikelijk niet prijsgeven. Maar de verwachting is dat Steven Berghuis links op het middenveld opnieuw de voorkeur krijgt boven Ryan Gravenberch.

Blessure

Nicolás Taglifico keert terug in de selectie van Ajax, na een lichte blessure. Voor Brian Brobbey komt het duel in Lissabon nog te vroeg. "Hij ligt op schema", zei Ten Hag. "Maar het is nog te vroeg om een datum voor zijn rentree te noemen."

Zakaria Labyad, Maarten Stekelenburg en Sean Klaiber ontbreken wegens blessures al langer bij Ajax.

Vermoedelijke opstelling Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Klaassen en Berghuis; Antony, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

4 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

6 uur geleden