Ajax is veel te sterk voor FC Emmen
EMMEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen FC Emmen probleemloos gewonnen. De koploper van de eredivisie zegevierde met 5-0 in stadion De Oude Meerdijk.
Ajax leidde bij rust al met 3-0, door doelpunten van Davy Klaassen, Zakaria Labyad en Lassina Traoré. De invallers Jurgen Ekkelenkamp en Quincy Promes scoorden in de tweede helft.
Met de uitwedstrijd van dinsdag tegen Liverpool in de Champions League in aantocht benutte trainer Erik ten Hag de kans om enkele spelers rust te gunnen. Daley Blind (niet wedstrijdfit), Nicolás Tagliafico en David Neres verschenen niet aan de aftrap. Dusan Tadic en Traoré speelden alleen de eerste helft. Ryan Gravenberch, Antony en Noussair Mazraoui werden in de tweede helft gewisseld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
3 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
12 uur geleden