Ajax houdt zich nog stil, supportersvereniging wil niet reageren
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft nog niet gereageerd op de gebeurtenissen in Amsterdam na afloop van de thuiswedstrijd tegen Maccabi Tel Aviv in de Europa League. Maccabi-fans zijn belaagd en daarbij gewond geraakt in de nacht van donderdag op vrijdag.
Ajax heeft om 10.00 uur via de officiƫle kanalen nog niet van zich laten horen. Via het X-account werd 's ochtends alleen een van de spelers, keeper Remko Pasveer, gefeliciteerd met zijn verjaardag. Die post viel niet bij iedereen goed, blijkt uit de reacties.
De officiƫle supportersvereniging van de Amsterdamse club wenste niet te reageren op de gebeurtenissen.
Ajax komt zondag weer in actie. Dan is FC Twente de tegenstander in Enschede.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft een Amber Alert uitgegeven voor een vermist kind. Het gaat om de 10-jarige Wendy uit Rotterdam.
42 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - In een opslagloods aan de Van Ostadestraat in de Schilderswijk in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand geweest. In de omgeving heeft de brandweer een tiental woningen ontruimd, laat een woordvoerder weten.
1 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.
18 uur geleden