Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-fans 'overvallen' door nieuws over nieuwe acties politie

Ajax-fans 'overvallen' door nieuws over nieuwe acties politie

AMSTERDAM (ANP) - De fans van Ajax hebben het nieuws over de nieuwe acties van de politie met verbazing tot zich genomen. Vrijdagochtend werd bekend dat Ajax - FC Utrecht op zondag 15 september zonder politie-inzet gespeeld moet worden. Gezien de rivaliteit tussen de clubs is het doorgaan van de wedstrijd geen vanzelfsprekendheid.

"Wij werden vanochtend ook overvallen door het nieuws. Vooropgesteld: we hebben begrip voor het doel, maar niet voor het middel en de actie", zei Fabian Nagtzaam, directeur-bestuurder van de Supportersvereniging Ajax, tegen het ANP.

"Wat ons betreft gaat de wedstrijd gewoon door, maar dat is aan de gemeente. Ik heb vernomen dat er koortsachtig overleg is. Wij willen gewoon met 55.000 man genieten van een leuke wedstrijd, maar kennelijk kan dat niet in dit land. En dat stuit ons tegen de borst."

Klassieker

Recent werd de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax afgelast omdat de veiligheid niet kon worden gegarandeerd door de politie-acties. Mede daardoor heeft Ajax dit seizoen pas twee duels gespeeld. De Eredivisie is al vier wedstrijden onderweg.

"Het doorgaan van de wedstrijd tegen FC Utrecht is van groot belang voor een normaal verloop van de competitie. Anders is het straks half september en dan hebben we pas twee wedstrijden gespeeld", aldus Nagtzaam.

Komend weekend wordt er niet gevoetbald in de Eredivisie omdat het een interlandperiode is.

Meer uit Voetbal

Israëlische voetballer Abed verruilt Jong PSV voor Levante

EINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.

52 minuten geleden
Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

11 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

12 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

14 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

15 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

17 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

1 dag geleden