Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-fans 'overvallen' door nieuws over nieuwe acties politie

Ajax-fans 'overvallen' door nieuws over nieuwe acties politie

AMSTERDAM (ANP) - De fans van Ajax hebben het nieuws over de nieuwe acties van de politie met verbazing tot zich genomen. Vrijdagochtend werd bekend dat Ajax - FC Utrecht op zondag 15 september zonder politie-inzet gespeeld moet worden. Gezien de rivaliteit tussen de clubs is het doorgaan van de wedstrijd geen vanzelfsprekendheid.

"Wij werden vanochtend ook overvallen door het nieuws. Vooropgesteld: we hebben begrip voor het doel, maar niet voor het middel en de actie", zei Fabian Nagtzaam, directeur-bestuurder van de Supportersvereniging Ajax, tegen het ANP.

"Wat ons betreft gaat de wedstrijd gewoon door, maar dat is aan de gemeente. Ik heb vernomen dat er koortsachtig overleg is. Wij willen gewoon met 55.000 man genieten van een leuke wedstrijd, maar kennelijk kan dat niet in dit land. En dat stuit ons tegen de borst."

Klassieker

Recent werd de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax afgelast omdat de veiligheid niet kon worden gegarandeerd door de politie-acties. Mede daardoor heeft Ajax dit seizoen pas twee duels gespeeld. De Eredivisie is al vier wedstrijden onderweg.

"Het doorgaan van de wedstrijd tegen FC Utrecht is van groot belang voor een normaal verloop van de competitie. Anders is het straks half september en dan hebben we pas twee wedstrijden gespeeld", aldus Nagtzaam.

Komend weekend wordt er niet gevoetbald in de Eredivisie omdat het een interlandperiode is.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

1 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

1 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

2 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

2 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

2 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

3 uur geleden