Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-coach Steijn: hebben het in deze ambiance goed gedaan

Ajax-coach Steijn: hebben het in deze ambiance goed gedaan

ATHENE (ANP) - Ajax-coach Maurice Steijn was te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Europa League tegen AEK Athene. "Ik denk dat we het in deze ambiance goed hebben gedaan", zei hij na de 1-1 tegen de NOS.

Hij zag ook verbetering binnen zijn ploeg. "Als ik de wedstrijd tegen RKC zie, dan zie je progressie. We kunnen niet heel veel trainen, maar bij wat we kunnen doen, zie je ook progressie. Wat ik vooral zie, is dat er een ploeg aan het ontstaan is. In het begin was dat ook heel moeilijk. Dat weten we allemaal. Maar we moeten ook kritisch blijven, omdat we met name aan de bal nog steeds slordig zijn."

De Haagse coach stelde dat het centrale verdedigingsduo Josip Sutalo en Gastón Ávila nog steeds onwennig oogde. "Aan de bal moet het absoluut beter, maar in de box doen ze het al beter. Daar hebben ze hun mannetje gestaan. Ik vond het in de verdediging goed staan."

Verdediger Devyne Rensch sprak tegen de NOS van een lastige wedstrijd. "Het publiek probeert van alles, vooral met de lasers. Ik had er wel één keer last van bij het ingooien. Toen Steven die strafschop nam, zag ik wel honderd lasers. Daar moet je wel mee dealen. Dat kun je hier verwachten. Ik denk dat we de wedstrijd ook eerder hadden kunnen killen. Dat is jammer, maar de dingen gaan wel steeds beter."

Meer uit Voetbal

Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

57 minuten geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

1 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

1 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

1 uur geleden
Feyenoord betreurt ongeregeldheden met fans in Stuttgart

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.

3 uur geleden
Bondscoach Koeman haalt Feyenoorder Valente bij Oranje

ZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

3 uur geleden
16 Feyenoord-supporters aangehouden in Stuttgart na vernielingen

STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.

9 uur geleden