Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-coach Farioli prijst mentaliteit van zijn spelers in Athene

Ajax-coach Farioli prijst mentaliteit van zijn spelers in Athene

ATHENE (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli prijst de vechtersmentaliteit van zijn spelers na de 1-0-zege op Panathinaikos in de derde voorronde van de Europa League. De Italiaanse coach kijkt ook alweer vooruit naar de eerste wedstrijd in de Eredivisie tegen sc Heerenveen van zondag.

"De eerste helft heb ik positieve dingen gezien, zeker als je kijkt naar de controle over de wedstrijd", zei Farioli op de persconferentie na afloop van de wedstrijd in Athene. "Als we in het strafschopgebied kwamen, misten we wel effectiviteit. Daarna werd het spel slordiger."

Farioli was tevreden over de 'spirit' van zijn ploeg in de tweede helft. "Ik zag de wens om in de wedstrijd te blijven, de vechtlust. Dat was vorig seizoen een van de zwaktes. Als het moeilijk werd, lieten ze hun hoofd zakken. Ik hoef daar geen lof voor. Ik wil dat alle complimenten naar de spelers gaan. Ze hebben alles gegeven toen het moeilijk werd."

De trainer viert de zege op de Grieken niet, want het is pas de eerste van twee wedstrijden. Donderdag is de return in Amsterdam. "En over twee dagen wacht alweer sc Heerenveen", kijkt Farioli vooruit. "Zij komen met de instelling om een geweldige wedstrijd te spelen. En wij zijn klaar voor de competitie."

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

20 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

21 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

22 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

1 dag geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

1 dag geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden