Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-coach Farioli prijst mentaliteit van zijn spelers in Athene

Ajax-coach Farioli prijst mentaliteit van zijn spelers in Athene

ATHENE (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli prijst de vechtersmentaliteit van zijn spelers na de 1-0-zege op Panathinaikos in de derde voorronde van de Europa League. De Italiaanse coach kijkt ook alweer vooruit naar de eerste wedstrijd in de Eredivisie tegen sc Heerenveen van zondag.

"De eerste helft heb ik positieve dingen gezien, zeker als je kijkt naar de controle over de wedstrijd", zei Farioli op de persconferentie na afloop van de wedstrijd in Athene. "Als we in het strafschopgebied kwamen, misten we wel effectiviteit. Daarna werd het spel slordiger."

Farioli was tevreden over de 'spirit' van zijn ploeg in de tweede helft. "Ik zag de wens om in de wedstrijd te blijven, de vechtlust. Dat was vorig seizoen een van de zwaktes. Als het moeilijk werd, lieten ze hun hoofd zakken. Ik hoef daar geen lof voor. Ik wil dat alle complimenten naar de spelers gaan. Ze hebben alles gegeven toen het moeilijk werd."

De trainer viert de zege op de Grieken niet, want het is pas de eerste van twee wedstrijden. Donderdag is de return in Amsterdam. "En over twee dagen wacht alweer sc Heerenveen", kijkt Farioli vooruit. "Zij komen met de instelling om een geweldige wedstrijd te spelen. En wij zijn klaar voor de competitie."

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

4 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

6 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

6 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

6 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

7 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

7 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

7 uur geleden